Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lehet a gond, amiért nem...

Mi lehet a gond, amiért nem jöhet létre normális haveri vagy baráti kapcsolat egy évfolyamtársammal?

Figyelt kérdés

Alapvetően nehezen haverkodok, ismerkedek, feszült vagyok mások társaságában, de most nem ez a lényeg.

Van egy évfolyamtársam, akinek vannak haverjai, viszont nagyon hasonlít rám. Nem olyan pörgős, bulizós, inkább visszahúzódóbb mint én. Ugyanúgy nagyon nem jó a sportokban, tornaórákon mint én. (Az osztálytársai engem emiatt nagyon nyomoréknak néznek)

Próbáltam én már vele ott iskolában is beszélni, meg facebookon. Facebookon beszélgettünk el főleg, párszor beszéltünk ott, viszont úgy veszem észre mostanra letiltott chatról, bizonyíthatóan szóval nem feltételezés.

Élőben meg idenyög egy halk köszönést de nem állna meg velem beszélgetni egy pillanatra se, elmegy mellettem inkább. Csak gyógytorna után öltözéskor tudok vele szóban beszélgetni kicsit.

Magától meg sose keres.

Mi lehet a gond ezzel a kapcsolattal, így hogy ennyire hasonló emberről van szó?

18/F


2014. ápr. 3. 22:22
 1/2 anonim válasza:

Ha letiltott facebookról, akkor már valamiért nem akar beszélni veled.... Nem szeretnéd megkérdezni tőle?

Lehet az a baja, hogy te túl pörgős vagy az ő visszahúzódó személyiségéhez képest. Persze én is csak keresgélek a lehetőségek közt.

Most kicsit magamra ismertem benne, mert én is inkább ilyen visszahúzódó (különc) vagyok. Én például nagyon szeretnék beszélgetni az évfolyamtársaimmal, de mégsem teszem. Ellent mondok önmagamnak. Elmegyek én is mellettük, még csak nem is köszönök. (most bunkónak tűnhetek, de meguntam, hogy köszönök és nem köszönnek vissza)

Még az a tippem lehet, hogy magának való. Beszélned kellene vele, csak a gond a ő nem szeretne, akkor nincs sok esély a barátságra.

2014. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Alapvetően nehezen haverkodok, ismerkedek, feszült vagyok mások társaságában, de most nem ez a lényeg. "


De ez is lényeges,ugyanis az emberek megérzik azt ha feszült vki és inkább hagyják! Nehezen ismerkedsz ezt is észre lehet venni.


Az,hogy letiltott szerintem egy égbe kiáltó jel,hogy nem akar veled beszélni,így ismerkedni sem.


Hasonló emberek nem mindig "vonzzák" egymást.


Legjobb barátnőm totál ellentétem.Ezért is értjük meg egymást jól.

Én ugyan olyan emberrel nem tudnék meglenni mint én vagyok ezt tudom,mert volt,hogy barátkoztam hasonló típusú emberekkel és hááát nem is tudtunk miről beszélni hiába voltunk jellemben hasonlóak.


Hagyd a francba ezt a gyereket és próbálj meg barátkozni másokkal.

Járj vhová,vmire ami meghozza az önbizalmad ezáltal ott is tudsz érdeklődni,mert az érdeklődés körötök egyforma de a jellemetek nem biztos.


Két azonos jellemű nem túl jó párosítás.


Én is félénk,nehezebben nyíló vagyok bár azért változok szerencsére.Barátnőm meg nyílt,nagyszájú,közvetlen,könnyen oldódik.Ő mindig biztat,meghozza az önbizalmamat.

Vele annyira magam lehetek.


Amikor ugyan olyan jellemű barátnőm volt akkor csak azt éreztem,hogy ő elnyom engem,nem tudok változni,hogy nyíltabb legyek,mert ő nem változik.Neki jó ez az állapot..jaaajj leírni is rossz..én sokáig így éltem sajnos,mert azt hittem nekem ilyenekkel kell barátkoznom,de rájöttem hogy nem!!

Ne keresd ezt srácot,mert jobban lefog nyomni,mint most vagy!!


Próbálj nyitottabb lenni,akik csesztetnek ne foglalkozz velük.

2014. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!