Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves vagy bunkó?

Kedves vagy bunkó?

Figyelt kérdés

Először is: lány vagyok.

Sok fiú írta itt az oldalon, hogy nem bunkó, kedves és mégsem kell a lányoknak.

Velem, ha egy fiú kedves volt (elég kevés fiú volt az), akkor csak ki akart használni. Ezért mostmár sajnos egy kedves pasiban sem bízok. Beszélgetünk, találkozunk, de szól bennem a vészcsengő, hogy csak az ágy felé közelítünk, más irányba még véletlenül se. A mai bunkókat pedig egyből otthagyom, nem érdekelnek. Ezért nincs is pasim.


Nem furcsa, hogy még azzal is bizalmatlan vagyok, aki kedves, és ugyanúgy otthagyom, mint egy bunkó pasit?

Van, aki hasonlóan érez?

A válaszokat előre is köszönöm!

17/l



2014. márc. 30. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj a tudatlanságodat, megpróbálod ránk hárítani. Nem mindenki egyforma ezt mikor sikerül végre megjegyezni.
2014. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kedves fiúk is akarnak szexelni, a kedvesség nem azt jelenti, hogy cölibátust fogadott volna...
2014. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es

Tudom, hogy mindenki más, csak egy vészcsengő szól bennem, hogy ne menjek tovább.

2-es

És az cölibátus lenne, hogy nem akarom, hogy az első "randinkon" (előtte is találkoztunk már) úgy fogdosson, mint egy útszélit és megfojtson a nyelvével, majd felhívjon magához "filmezni"?

Pedig elötte beszélgettünk, ismertük egymást, néha összefutottunk véletlen, és akkor nem ilyen volt. De ez csak egy példa. Bár lehet, nekem vannak nagy igényeim.

2014. márc. 30. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt a fiúk nem érthetik, nem láthatják mekkora színész sok kedves pasi. Velem ugyanez van. Ha valaki túl kedves én ráaddásul arra is gondolok,hogy ha ennyire jól bánik a szavakkal, biztos sok lányt ágyba csábított már/sok barátnője volt. Ez kicsit taszít.

Igazad van, az sem megoldás,hogy akkor álljunk le a bunkókkal.

Én olyan pasikkal ismerkedem akik vagy nagyon őszinték, vagy kicsit visszahúzódóak. Aki most tetszik nekem az mindkettő <3


19L

2014. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen csak őszinte vagyok, ez néha lehet bunkó, néha kedves, ha pl. csak ágyba akarnék vinni egy lányt, akkor ezt mondanám neki :D 20/F
2014. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jujj, én nagyon megértelek, annyira ismerem ezt, mikor kéne az a brénes csak jaj, miért olyan bunkó vagy miért olyan kedves :[


sp voltam ,sziasztok

2014. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!