Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek nem taplóság az,...

Szerintetek nem taplóság az, ha egy iskolatárs nem képes válaszolni Facebookon nekem?

Figyelt kérdés

Ha valami baja van velem mondja a szemembe, de ez nekem elég gyáva és alattomos viselkedésnek tűnik. Ha tudom, hogy fent volt, vagy esetleg még láttamozta is, és nem válaszol mégse.

Miért élvezik ezt csinálni egyesek, mitől lesz nekik jobb attól hogy nem válaszolnak?

Főleg ha egy évfolyamtársról van szó akivel kb. minden nap találkozok valamelyik tanórán.


2014. ápr. 12. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet, hogy nem válaszolt. Mindet most nem sorolnám fel: Nem tudta, mit írjon. Csörgött a telefonja.

Lejárt a mosógép. Csengettek. Kifutott a leves. Bepisilt a macska, ugatott a kutya, tesója fejbe vágta. Áramszünet lett..

Nem kell ügyet csinálni belőle.

2014. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Tudod nekem is vannak emberek akik irogatnak és egy ideig már csak tiszteletből, vagy mert nem vagyok bunkó válaszolok nekik, de egy idő után k.urvaidegesítő kezd lenni, konkrétan rámászik az emberre, az az a stádium amikor fent vagyok, láttam de lesz.arom.

Valószínűleg az agyára mész. Álljál le.

Nem nem jobb a világ attól, hogy van akinek már nem válaszolok, mert egyszerűen nem érdekel, de nekem jobb, mert nem idegesít fel azzal, hogy tolja a pofámba a dolgait.

2014. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van abban valami,amit a kettes írt,de azért annyit illik írni hogy pl.most nem érek rá és az nem számít bunkóságnak...Nekem is ezt szokták írni,tuodmásul veszem hogy nincs kedve chatelni és ennyi...
2014. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!