Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen esetben mennétek el...

Milyen esetben mennétek el valami iskolatárs vagy osztálytárs mellett köszönés nélkül (napi első találkozásnál)?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan esetben ha már évek óta semmi kapcsolat és soha nem is emlékszek vissza olyan jó dologra amire jó visszaemlékezni.(velem ez van)


13 éve jó haverok voltunk suliban,azután gyors romlás,majd totális szétválás.

2014. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Nem veszem észre, mert valakivel beszélgetek, zenét hallgatok, valami leköti a figyelmem, stb.

2. Ugyan ismerjük egymást, de ki nem állhatom az illetőt, és ezt nem titkolom el előtte.

Más lehetőséget nem nagyon tudok elképzelni.

2014. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha utálom az illetőt.
2014. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélek vele soha vagy ha tudom hogy úgyse köszön vissza.
2014. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 terményes válasza:

Szerintem a köszönés az emberi kapcsolatok minimuma.

Köszönök annak akit ismerek,és visszaköszönök annak is akit nem, ( mert lehet,hogy csak elfelejtettem az arcát. )

Régen a falúbeliek,szomszédok általában jól megvoltak egymással.Alkalmakra összejöttek, beszélgettek, még segítettek,is egymásnak. Hosszan lehetne értekezni arrol miért változott meg e jó szokás. Minden kapcsolat felvétel a köszönéssel kezdődik.A köszönés pedig nem csak inteligencia kérdése, hanem a kapcsolatok fenntartásának alapja is.

SZIA !

2014. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!