Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek osztálykiránduláso...

Szerintetek osztálykiránduláson lehet kávézni?

Figyelt kérdés

Erdélybe megyünk, 6 napra, 2 kisebb faluba.

Szerintetek az 'ilyen helyeken' adnak legalább a reggelihez kávét? Vagy legalább lesz kávéfőző?


Középsulis vagyok amúgy, és nem, nem vagyok ennyi idősen kávéfüggő, csak alacsony a vérnyomásom, biztos,, hogy nem fogok sokat aludni, és mivel nem reggelizek sosem, ezért ha nem iszok reggel kávét, és sokáig nem eszek (gondolom ebéd lesz csak, tízórai nem), akkor baromira fájni fog a fejem..


2014. ápr. 12. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk csak teát adtak termoszból, meg kakaót.. Pedig középiskolában már elfogadott lehetne a kávé

Szerintem gondoskodj magadnak a kávéról mert nem hiszem hogy készülnek vele, 6 napra talán megoldható az itthoni főzés, és beosztva nem nagy ügy

2014. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos akad majd ott egy kávéfőző.Ha más nem is,devìzforralási lehetőség biztos lessz,az is jó..viszel magaddal olyan azonnal oldódó kávét,tasakost vagy üvegest. Ez bizros megoldható..
2014. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Főzzem le 6 napra előre? :OO Eláll az addig rendesen?

Amúgy szerintem is azért középsuliban már megkérdezhetnék, hogy ki kér..

2014. ápr. 12. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos, ami biztos alapon vigyél instant kávét, ahhoz nem kell kávéfőző csak melegvíz, az meg tutim lesz. Amire neked kell a kávé, arra az is tökéletes, a semminél meg főleg jobb. Osztálykiránduláson ritkán van kávéfőzés, erről biztosíthatlak. Ha van is kávéfőző, azt a tanárok használják. Mi is az instant kávéval szerencsétlenkedtünk minden alkalommal. Vagy vigyél koffeintablettát/pezsgőtablettát. Vagy én pl. hosszú túrákra kávébabot szoktam magammal vinni és simán elrágcsálom. Nem kell vele bajlódni, a végtelenségig eláll, nem borul ki, és a hatás megvan.
2014. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó akkor viszek instant kávét, bár az a baj, hogy azt nem szeretem, bár a semminél jobb..


Ja ha a tanároknak lesz kávéfőzője, akkor azt én is használni fogom :DD Csak nem mondják azt, hogy nem szabad diákoknak használni, mivel ha ők is kávéznak akkor az elég álszentség lenne..

2014. ápr. 12. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a világ végére mész. Lesz kávéfőző. Ha más nem, elmész a helyi hangulatkarbantartó (kocsma) intézményébe és ott kérsz egy kávét. Friss. Finom.
2014. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!