Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha az oszályfőnö...

Botos Gesztenye kérdése:

Mit csináljak ha az oszályfőnököm pikkel rám?

Figyelt kérdés
Bocsánatot kértem ezerszer a nem tom, miért egyszerűen utál és kész.

2014. ápr. 16. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a beszédstílusodban keresendő a probléma??
2014. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom vagy ténylegesen irritálod valamivel amit te normálisnak érzel, pl. állandóan mobilozol, nem figyelsz, dumálsz, közbe poénkodsz, tiszteletlenül beszélsz stb. vagy pedig nem vagy neki szimpatikus és kész. Szerintem ha nem tudsz rájönni hogy mi a baja veled, akkor kérdezd meg őt: úgy érzed neheztel rád, és szeretnéd tudni hogy mivel váltod ki belőle ezt, és miben kellene változz hogy a jövőben ez másként legyen. Aztán figyelmesen hallgasd végig és filózz el rajta, hátha valamiben igaza van. De az is lehet hogy szimplán megdöbben a kérdéseden és a jövőben visszafogja magát.


De esetleg megkérdezheted az osztálytársaidat is, hátha tudják.

2014. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem nyelvtant tanít? Megmagyarázná. Egy mondatot nem tudsz értelmesen összerakni.
2014. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek,hogy ennyire öszinték voltatok (komolyan nagyon hálás vagyok )és épp azon vagyok gyökeresen megváltozzak így a nyári szünetben :)
2014. júl. 20. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!