Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyenek az osztályközösségek...

Milyenek az osztályközösségek a szegedi Deák Ferenc Gimnáziumban? Vélemény?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm járt oda. Ő azt mondta, hogy pletykásak az emberek (hol nem?), de szeretett oda járni, szóval gondolom jó lehetett. :)
2014. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csakis az osztályfőnöktől és magától az osztályodtól függ. Én általánosságban azt láttam, hogy nagyon jó közösségek alakultak ki és bár nekünk az osztályunk eléggé széthúzott, az utolsó félév összekovácsolt minket is.
2014. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkét választ!
2014. ápr. 24. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Imádom. Deákos vagyok és bár nem szeretnek minket osztályként meg azért van 5-6 ember aki annyira magának való, hogy egyszerűen még beszélgetni se nagyon lehet vele.. De van egy olyan kemény rész 12-16 ember FIÚK és LÁNYOK is akikkel mi óriási szerelemben vagyunk nem szó szerint értve állandóan piszkáljuk egymást, de bármi van fedezzük a másikat és segítünk neki. Nyaranta is összejárunk, szalagavatókon meg sulis bulikon is nagyon jól érezzük magunkat eggyütt:)
2014. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!