Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk! Tesi óra után szoktatok...

Fiúk! Tesi óra után szoktatok zuhanyozni? Nem zavar titeket hogy meztelennek kell lennetek az osztalytarsaitok előtt?

Figyelt kérdés
Kort és történeteket is irjatok! 16/f

2014. ápr. 21. 20:51
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Nálunk középiskolában soha senki nem zuhanyzott tesi után. Idő sem volt rá mikor vége volt órának 10perc szünet arra elég h felöltözzünk aztán go kövi órára.
2014. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
85%
Nem. Miért kellene, hogy zavarjon? Engem az sem zavar, ha a másik nem előtt kell meztelennek lennem, elvégre ez a természetes állapot.
2014. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
95%
nem szoktunk
2014. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Soha nem zuhanyoztam olyankor, de kifejezetten zavart volna, ha nézőtér alakult volna ki az attrakció kapcsán.
2014. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Kort is irjatok légyszi !!
2014. ápr. 21. 21:06
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

Gimiben szinte az összes fiú zuhanyzott tesi után.. Akik büdösen ülték végig a többi órát, azok beszólogatások alanyait képezték.


Az, hogy meztelenül látnak, abban nincs semmi érdekes. A legtöbben szerintem inkább a lányok zuhanyzását kísérték volna figyelemmel...


23F

2014. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi, hogy írok, én lány vagyok. Nálunk sem zuhanyzik senki sem a fiúk, sem a lányok közül. Meg is kapjuk érte a tanároktól, igazgatótól, hogy milyen igénytelenek vagyunk, hogy büdösen, izzadtan ülünk az órákon egész nap. Persze, sokan dezodorral, parfümmel segítenek rajta. Azt nem értem, hogy a tanároknak miért nem tűnik fel, hogy ezt, amit kérnek kicsit nehéz kivitelezni. A 10 perces szünetben le kén mosakodni, majd felöltözni. Utána a tesicuccod vidd a terembe, a táskádba mert máshol tűzvédelmi okok miatt nem szabad tárolni, ha máshol találják meg elveszik vagy kidobják. Olvasd el a következő órai anyagot mert nem tudtál készülni mind a 7-8 órára, de ez is nyilván a te gyengeségedet tükrözi és érj oda becsengetés előtt. Én komolyan nem értem őket. Egyébként sokan a zuhanyzókban öltöznek, nincsenek függönyök, a szappant, törölközőt neked kéne naponta cipelni mert azt sem hagyhatnád ott (tűzvédelem). A kollégiumban viszont külön fürdők vannak, azt hiszem...(nem vagyok kollégista). Én, ha tudom, hogy mások előtt kéne, akkor megfürdök otthon, ez suliba nyilván nem kivitelezhető. Mondjuk azt gondolnám, hogy az öltözőben senki sem a másik testét nézi, de közben hallom, hogy a lányok is egymás melléről, fenekéről suttognak.... A zuhanyzás csak sokkal rosszabb lenne... Egy lány mesélte nekem, hogy felvették videóra fürdés közben és mindenkinek elküldözgették....
2014. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk se zuhanyzott annó senki. minek is? Gyors mosdás azt csá. nincs idő a zuhanyzásra, hova teszed a vizes törülközőt?


Amúgy is, amire mi beértünk az öltözőbe, addigra más szünet volt, és a 2ik osztály ott toporgott, vagy bepofátlankodott. 50 ember előtt meg senki sem fog zuhanyozni 1szál fszban.

2014. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk se szoktak zuhanyozni tesi után.

Egyszer volt rá példa, akkor is ruhában történt.

Szegény srácnak bevertek egyet kosarazás közben, dőlt az orrából a vér, már a nyakára is került, úgyhogy beállt tesi cuccban a zuhany alá, majd visszavette az utcai ruháit. Nem valami praktikus egész nap egy zacsiban hordozni a vízes ruháid, de ez van.

2014. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%
Az meg a másik hogy 3 zuhanyzó 15 embernek úgy hogy 10 perced van átöltözni meg menni órára stb:D
2014. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!