Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk! Tesi óra után szoktatok...

Fiúk! Tesi óra után szoktatok zuhanyozni? Nem zavar titeket hogy meztelennek kell lennetek az osztalytarsaitok előtt?

Figyelt kérdés
Kort és történeteket is irjatok! 16/f

2014. ápr. 21. 20:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
#6-os vagyok - annyit hozzáfűznék még, hogy minket a tesitanár előbb elengedett emiatt óráról, illetve 15 percesek voltak a szünetek. Továbbá késés a következő óráról nem vont halálbüntetést maga után.:D Szóval tényleg csak az nem fürdött, aki igénytelen volt.
2014. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
61%

én volt hogy ki is csaptam zuhanyzás közben.

elit iskola, 10 zuhanyzó, 15 fiúra, a lányoknál ugyanígy,aki akart zuhanyzott.

a tesi ált a 20 perces nagyszünet előtt volt, így idő mindig volt mindenre.

2014. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
pfff persze... Nálunk jó, ha az emberek elhozzák a cuccukat tesire, de kajak senki nem csinál semmit... Én is max. akkor ha lemehetünk kondiba, de megizzadni ott sem szoktunk, mert délelőtt olyan fáradt vagyok, hogy f@ szom sem fog annyit edzeni.
2014. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Senki sem zuhanyzik. Lehetőség sincs rá ugyanis elvileg 10 perc a szünet ami magában nem elég semmire, de az óra vége után 1 perccel megjelennek a felsőbb évesek akik eléggé bunkók. És a szünetben még a következő termet is meg kell találni. A házi megírásáról nem is beszélve.

15/F

2014. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
2 osztály szokott előttünk lenni abból 1 fiú szokott zuhanyozni senki más mi is egy másik osztállyal szoktunk összevonva lenni, innen se zuhanyzott senki.
2014. ápr. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem zuhanyozott senki. Egyrészt undorítóan mocskos volt az a 3 db zuhanyozó, ami volt, másrészt első öltözővel kapcsolatos élményünk az volt, hogy két felsőbb éves fiú röhögve pisál bele a zuhanyozóba. Ezek után tőlünk 4 év alatt senki nem használta :)


De egyébként idő sem lett volna rá, másrészt annyira komolytalan tesióráink voltak, hogy igazából senki nem izzadta le magát. Csapnál lemosakodtunk gyorsan, vittünk dezodort és kész, nem volt szagunk utána.

2014. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
30%
Ha nagy a faszod, légy rá büszke!:)
2014. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
75%
Nálunk csak én szoktam zuhanyozni két haverommal. Szerintem ez természetes. Meg utána nem bűzlök egész nap. Csak az szokott zavarni, amikor valaki kimegy vagy bejön és nem csukja be az öltöző ajtaját én meg ott állok meztelenül. Ez sosem értettem, hogy egy öltözőnek miért nem csukják be az ajtaját.
2015. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%
Ez nekem teljesen új, hogy felmerül kérdésként, hogy zuhanyozni tesi után... Hogy viszel törölközőt, utána hol tárolod a vizes törölközőt, hogy van idő zuhanyozni, amikor öltözés, következő terem megtalálásával már elmegy a 10 perces szünetből legalább 8 perc... maga a zuhanyzás öltözéssel mindennel együtt egy csomót rádobna, lehetetlen, ráadásul ha van is zuhanyzó, mert nekem középsuliba volt, hogy volt, akkor is 2-3 van amit, akkor max pár ember tudna használni, és elég koszos, szóval akkor már papucs is minimum kell.. f***szság az egész, ráadásul mindig megjelenik a következő osztály, tumultus van, a saját osztály, plusz másik osztály már elég... és elég zavaró hogy mindenki öltözik, alig férnek el, te meg ott pucéran szaladgálsz, nem normális. Az átöltözés az nem zavaró, mert ott fehérneműbe öltöztök át, de ez nagyon gáz lenne, nem is értem ez hogy merült fel benned, szerintem 15 000-ből jó, ha egy diák zuhanyzott min. egyszer valaha.
2015. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 krisz9876 válasza:
81%
En szoktam! Megszoktam, hogy latnak, mindig jonnek nezni hogy hu de kicsi meg hu de szoros, de nem erdekel. Az aula kozepen is lehuzzak a boxerem, mindig ezzel szivatnak, mrhszoktam. A lanyok is latjak, de nemerdekel. Multheten kivagtak a farmer hatsojat, az se zavart, had nezzek.
2016. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!