Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálta ezt a tanárom?

Miért csinálta ezt a tanárom?

Figyelt kérdés
Nem tudok kiigazodni a tanáromon,először nagyon utálatos volt velem,még az órán se segített nekem (direkt)pedig tudja hogy nem megy a matek,a lényeg hogy hirtelen megváltozott a múlt órán felajánlotta hogy "szívesen segít" nekem, majd én erre visszautasítottam ,mert nem hittem el szavát se,és erre pár perccel később elkezdett bámulni,nem tartottam nagy dolognak,mert azt hittem ha visszanézek rá befejezi,tévedtem én elfordítottam a fejemet,és ő még tovább nézett,aztán nem telt bele még pár perc direkt azt az osztálytársamat küldte ki a táblához aki pont takar minket,és úgy már teljesen érezhető volt hogy bámul tovább,nagyon kellemetlen érzéseket okozott ezzel nekem..
2014. ápr. 25. 18:27
1 2
 1/18 anonim válasza:
be volt szívva
2014. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%
Próbált a vesédbe látni. :)
2014. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
vagy nem bírja a visszautasítást ,de ő volt velem ilyen szemét
2014. ápr. 25. 18:31
 4/18 anonim ***** válasza:
Jedi-elmetrükköt próbált kivitelezni.
2014. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2014. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Segiteni akart, és te visszautasitotta és biztos nézte, hogy milyen hülye vagy..biztos elgondolkozott, hogy uristen szegény gyerek, nem érti a matekot, elég rossz képességü, átengenjem-ne engedje
2014. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Aha ,érdekes gondolkodás főleg hogy az elején segíteni se akart.
2014. ápr. 25. 18:50
 8/18 A kérdező kommentje:
Inkább megtartom az önbecsülésemet ,de nem kérek a segítségéből
2014. ápr. 25. 18:52
 9/18 anonim válasza:
Érdekes gondolkodásod van, a családunkban van matek tanár, elég szigoru és panaszkodott hogy pár tanulójának gyengén megy a matek és a család beszélte rá, hogy segitsen neki, hátha sikerül annyira felhoznia hogy elérje a követelményt. Mégis Te mire gondoltál, elég butácska vagy azt annyira belédszeretet, hogy járni akar veled, vagy mégis mire gondolhat ilyenkor egy gyengébb képességü tanuló.
2014. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És mi lesz az önbecsüléseddel amikor pótvizsga előtt görcsölsz augusztusban?
2014. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!