Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálta ezt a tanárom?

Miért csinálta ezt a tanárom?

Figyelt kérdés
Nem tudok kiigazodni a tanáromon,először nagyon utálatos volt velem,még az órán se segített nekem (direkt)pedig tudja hogy nem megy a matek,a lényeg hogy hirtelen megváltozott a múlt órán felajánlotta hogy "szívesen segít" nekem, majd én erre visszautasítottam ,mert nem hittem el szavát se,és erre pár perccel később elkezdett bámulni,nem tartottam nagy dolognak,mert azt hittem ha visszanézek rá befejezi,tévedtem én elfordítottam a fejemet,és ő még tovább nézett,aztán nem telt bele még pár perc direkt azt az osztálytársamat küldte ki a táblához aki pont takar minket,és úgy már teljesen érezhető volt hogy bámul tovább,nagyon kellemetlen érzéseket okozott ezzel nekem..
2014. ápr. 25. 18:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Önbecsülésem mindennél fontosabb,szóval ha megbukok akkor megbukok,nyáron tanulok rá lesz időm.
2014. ápr. 25. 19:05
 12/18 A kérdező kommentje:
9-es te még is miről beszélsz?
2014. ápr. 25. 19:09
 13/18 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Én a helyedben elfogadtam volna a segítségét. Hátrányod nem származott volna belőle.
2014. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igaz,csak tudod első naptól fogva nem úgy állt hozzám ahogy kellet volna,tiszteletlen volt.
2014. ápr. 25. 19:16
 15/18 anonim válasza:
Ha ugy érzed, hogy tiszteletlen volt, akkor miért szerelem,szex-szexualitás résznél kérdezel rá? Kicsit furcsa vagy, ne gondolj a tanárodról semmi rosszat, segiteni akart és kész, te elutasitottad a saját jogod. Most már elhiszem, hogy a tanári pálya nagyon nehéz, semmi pénzért nem vállalnám, csak annyit tudok hozzátenni, uristen,uristen.. kérdezőtől nem várok reagálást, neki jó időtöltést a saját kis világában.
2014. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"sex-szexualitás résznél kérdezel rá"

csak mert itt többen reagálnak semmi más miatt nem..jézusom mire gonoltok

2014. ápr. 25. 19:41
 17/18 A kérdező kommentje:
Tehát mindenkinek szól,azért ebbe a kategoriába írtam ,mert többen reagálnak a kommentekre ennyi.
2014. ápr. 25. 19:48
 18/18 A kérdező kommentje:
Szóval te azt várod tőlem hogy bocsássam meg neki hogy többször megalázott? vagy hogy nem segített amikor kellett volna? ha pedig segített akkor arckifejezéseket használt negatív értelemben persze,de tudod mit-inkább én sajnálom a tanárt,és nem engem kéne,mert nekem legalább van fogalmam arról mi az a tisztelet,amiről neki sose lesz
2014. ápr. 25. 21:14
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!