Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan tudhatpm hogy ő lopta-e...

Honnan tudhatpm hogy ő lopta-e el a pénzemet? és ha igen akkor hoyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

általánosba járok 8-kba és a sulimban egyszer észrevedtem hogy benne hagytam a táskámban 15.000Ft-ot amit ki is vedtem az utolsó órán hogy megnézzem tényleg-e. és ezt mások láták is a hátsó padokban! aztán kicsöngedtek és a táskámat leraktam azigazgatói eé éselmentemegy fél órára majd egy haverommal és egy másik haverja mondta(azt hiszem ő volt az mert már mást is lopott) mondta hogy ő is mindjárt megy csak 10 perc! mire haza értem ledobtam a táskámat és azonnal kiakartam szedni a pénzt mert hogy hülyeség ezt elvinni a suliba de nem találtam seholsem!

(most gondolom azt gondoljátok hogy lehedt hogy valami... nem elopták de sajnos már mást is loptak el ebből a suliból tőlem és mástól is. tőlem pl:elöször 2000Ft majd egy elektromos cigaretta amit elvileg megint csak az a hülye haverja vit el!) (ez péntek volt) hétfőn pedig bementem a suliba és mondtam hogy nézzék meg a kamerákat és az igazgató azt mondta hogy pont takarásban van az a hely!...HÚ. 95% biztos vagyok benne hogy ö lopta el de nem tudom hogy hogyan derítsem ki és hogyan szerezzem vissza! amúgy a portástól is megkérdeztem és mondta hogy nem talált enyi pénzt de mástól folyamatosan visznek el cuccokat! 100% biztos vagyok hogy ellopták! és ezt a pénzt szülinapomra kaptam évente egyszer kapok enyi pénzt és már több mint egy éve szeretnék egy laptopot amihez eladtam a gépemet és eladtam mást is és 150.000 Ft már össze is gyült csak lement 15.000 forintal! nem tudom most mikor lehedt meg az esélyem egy laptopra mert remélem nem jövőre! pont 150.000Ft-ért volt a legjobb laptop! másik neveszek mert később megbánom és eladom!



2014. ápr. 28. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most már sehonnan, azonnal kellett volna szólni az ofőnek , akkor talán meg ett volna, amúgy enm tudom hogy lehet lerakni egy táskát és otthagyni ennyi pénzzel, mincs zsebed?
2014. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Esélyed nincs megtalálni azt a pénzt, ezt hívják úgy hogy tanulópénzt.

Megtanultad belőle, hogy nem hordasz magaddal ennyi pénzt, ha meg mégis, akkor nem hagyod a táskád szanaszét felügyelet nélkül.

2014. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztaqrva, de szar a helyesirasod.

Nem olvastam vegig.

Minek mutogatod a penzt? Jo, h nem fennhangon ecsetelted, h hova fogod dugni.

Minek viszel magaddal penzt? De ha meg viszed, miert nem dugod el?

Ostoba vagy, az a bajod. Foleg, h mar nem eloszor fordult elo.

2014. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
apukámmal néztünk laptopot egyik nap és oda elvidtem az összes pénzemet a táskámban és a 15.000Ft-os külön egy boritékban volt és néztük a laptopot és kiderült hogy csak rendelni lehet(amúgy budapest) úgyhogy azt mondtam gondolkozok rajta vissza mentem vonattal ahol élek és ott azonnal mindent kipakoltam a táskámból z összes pénzt kivétel a 15.000Ft-ott mert elfelejtettem hogy van még benne pénz ami boritékban van! na így felejtettem a táskámban amit a suliban észrevedtem és nem mutogadtam mert nem szeretemmutogatni a pénzt hanem az egyik gyerek észerevedte és hangosanmegkérdezte hogy az menyi pénz és ezt nyilván észrevedték a többiek! semmi sem volt direkt!
2014. ápr. 28. 15:34
 5/9 A kérdező kommentje:
amúgy nekem új a billentyűzet és nehéz lenyomnia billentyűzetett ezért írok így! amúgy nem hiszem hogy rossz vagyok helyes írásból!
2014. ápr. 28. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem volt direkt, de otthagytad utána őrizetlenül a táskádat, ez a tanulópénz.
2014. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez az egyigaz de nem hidtem volna hogyaha ott hagyom fél óráig akkorez történik! anyám sem hitte el hogy enyi idő alatt elopják!
2014. ápr. 28. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

EszreveDtem, veDtem, latak... Ezek nem elnyomasok, hanem nem tudsz helyesen irni, de mindegy, nem ez a lenyeg, csak megjegyeztem, mint tenyt.

En is vittem magammal penzt iskolaba, tobbszor is. Megsem loptak el sosem. Boritekban. Ha meglattad a boritekot, be kellett volna csusztatnod a konyvek koze. Vagy vaganykodtal es elkezdted szamolgatni, mint a nagyok?!

Ha meg tudod, h loposak, es meg ra is kerdeztek, h mennyi penz van nalad, akkor penteken mielott hazamentel, meg kellett volna nezni, h megvan-e es melegeben kiverni a balhet. Akkor talan meglenne a penz.

Ez mar nem lesz meg. Jol irta valaki, ez a tanulopenz. Majd talan negyedjere okosabb leszel.

2014. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam rendszeresen szokott ennyi pénz lenni a suliban havi 1x (ösztöndíj, az osztályból mindenki suli elött reggel veszi ki), és bár nemis látták, de tudták, hogy van nálam (ahogy náluk is), mégse lopták még el senkiét…

Hogy miért? Mert mi tudunk rá vigyázni.

2014. ápr. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!