Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetném vissza a...

Hogyan szerezhetném vissza a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Megkezdtuk a kilencedik osztàlyt...2 honap alatt össze barátkoztam egy csajjal akit azota is az egyik legjobb barátnőmnek tartok. volt egy másik lány is akivel senki nem foglalkozott én meg megsajnáltam és amikor bnőm lebetegedett oda mentem hozzá ismerkedni...hamar jóba lettünk bemutattam mindenkinek akivel az osztályban. hamar megkedvelték őt is pedig anyagilag nagyon nem a mi köreinkba tartozott..piszkos volt és szegény..igénytelen, viszont egy nagyon aranyos lány..Barátnőm egy nagyon népszerű csaj osztályszinten...én is viszonylag mert sokan szeretnek...egy idelye nagyon joba lett bnőm és ez a csaj, mivel bemutattam neki...ez a csaj kezdett egyre kevésbé szimpi lenni amikor azt vettem észre hogy egyre flegmább velem bnőmnek meg minden egyes szavára bólogat mint egy kis öleb -.-" a hányinger kerülgetett tőle..aztán egyre jobban elcsábitotta a barátnőmet hozzám soha nem szólt csak futott a BF-em (nem tudok szebben fogalmazni) "seggébe" Gyakran azon kapom magam h bnőm mar nem is foglalkozik velem hanem inkabb csak ezzel a kis senkivel van..élete sincs egy hatalmas nyomorék aki rajtam felkapaszkodva el akarja venni a bnőmet. Már megbántam h segitettem neki...szörnyen megbántam hogy akkor kedves voltam hozzá..ez egy borzalmas nő. Gyűlöl engem minden ok nélkül pedig én csak annyit tettem hogy rendes voltam hozzá. vissza akarom kapni a bnőmet..de nem merek vele errol beszelni mert nagyon hirtelen haragú és nem akarom h rajtam csattanjon végül az ostor vége. Mit tegyek? :(
2013. nov. 4. 22:51
 1/1 anonim válasza:
Két dolgot tudsz tenni. Az egyik az, hogy beszélsz a nyomorék csajjal, hogy szálljon le BF-edről, vagy másokkal lógsz egy ideig, hogy a BF- ed rájöjjön te sokkal jobb társaság vagy és hanyagolhatatlan.
2013. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!