Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy érjem el, hogy elültessenek?

Hogy érjem el, hogy elültessenek?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnökünk előszeretettel ültet minket olyanok mellé akit nem bírunk. Nekem is ez a problémám. Olyanokon röhög, hogy beordítja, hogy lóf#sz, és szerintem nem tudja mi az a szappan. Az összes lányt vagy egyszerűen lelotyózza, vagy lekxrvázza (köztük engem is). Iskolába állandóan Hell-t hord, és amikor nem ittam belőle (?) kiröhögött. Óvszert teletöltött vízzel a wc-ben és ledobott. Nem is kedves, nem is okos, egyszer eltépte a dogámat. Egy csomó gyenge jegyem van miatta. Nagyon idegesít. Nem azért akarok elülni mellőle, mert stréber lennék, hanem, mert nem vagyok tanár, hogy idiótákat nevelgessek! Azért cikiz mert nem ülök egész nap a fészbúkon.. Szerintetek, hogyan ültettessem el magam??

Előre is köszi a válaszokat.

13/L



#tanulás #idegesség #beírás #tanulás rovása #mocskos száj egyes
2014. ápr. 28. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szólj a tanárnőnek, hogy nem szeretnél mellette ülni. Ha a tanár nem ültet el, menj az igazgatóhoz, és neki is mondd el a problémád, kérd, hogy elülhess onnan. Ha így sem engednék meg, bár ezt nem hiszem, akkor maradj állva órán, így tüntess.
2014. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az állva maradást már próbáltam, de a tanár kihívott felelni, azt hitte azért állok. :) Már szóltam neki, és mondta, hogy nem. Az igazgatóhoz fordulok akkor, köszi a tippet. ;)
2014. ápr. 28. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a tanárnak, ha nem elég, akkor kérdd meg a szüleidet is, hogy beszéljenek vele.
2014. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja nem láttam, hogy szóltál a tanárnak..

Én előtte azért akkor is megpróbálkoznék a szülőkkel. Ha az igazgatóhoz mész akkor a tanár nagyon megsértődhet, hiszen senki nem szereti, ha a főnökének 'árulkodnak' róla, és lehet, hogy téged fog cseszegetni egész évben.

2014. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. ápr. 28. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Első lépésként beszélj a szüleiddel és kérd meg őket, hogy bírják rá az osztályfőnököt arra, hogy ültessen el.

Ez elég gáz lenne, ha nem érné el a célját.

Ha nem éri el a célt, akkor a szüleidet kérd meg, hogy az igazgatónővel beszéljenek.


A tüntetéssel, és ilyen dolgokkal nem biztos, hogy elérnéd a célodat, mert magadat tennéd komolytalanná a tanár szemében. Bár a tanár elég gáz lehet, hogy nem érti meg a problémádat. Ha leírnád neki a bajodat, mint most ide nekünk, lehet, hogy jobban megértené. Ez is egy megoldás lehet: írj levelet a tanárnak és egy óra után add oda neki. Csak ezután próbálkozz szülőkkel.

2014. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2014. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!