Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kihívjam így ezt az iskolatárs...

Kihívjam így ezt az iskolatársamat majd szünetben vagy valamikor valahova csinálni valamit, beszélgetni?

Figyelt kérdés

Már látott az iskolában, de beszélgetni még nem nagyon beszélgettünk, csak facebookon. Iskolában nem sokszor találkozok vele, ott nincs nagyon lehetőség vele haverkodni, ezért gondoltam elhívnám majd szünetbe valahova a városban.

Vagy így, hogy alig ismerjük még egymást, ne csináljam? Ti a helyében belemennétek?

18/F vagyok ő meg 16 vagy 17/F


2014. ápr. 28. 21:54
 1/2 anonim válasza:
Meleg vagy? Vagy csak szimplán meleg vagy?
2014. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1: Miért lenne meleg??


Kérdező: Szerintem nyugodtan. A fiúk közt véleményem szerint lehet haverság. Attól, hogy mondjuk találkoznak a városban mondjuk egy kávézóban, attól még nem meleg.

2014. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!