Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a kiszemelt másnak is tetszik?

Ha a kiszemelt másnak is tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban,aki nagyon tetszik, de eléggé "kelendő",mert helyes.Egy lánnyal közelebb kerültek egymáshoz, úgy értem,lehet hogy járni fognak. Nekem nagyon tetszik, de nem tudom, hogy így reménytelen-e? Valami nagyon megfogott benne,és úgy érzem talán lehetne, de nagyon félek az elutasítástól. Szerintetek mit csináljak? Kezdeményezzek,ismerjem meg jobban, vagy micsoda?

Válaszokat köszönöm!:)



2014. ápr. 30. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először csak barátként közelits felé, ne hogy rányomúlj. És ha tök jól elvagytok, szimpatikusnak talál, sokat beszélgettek egy idő után ,akkor ez már egy jel hogy jól érzi veled magát, kedvel, s innentől kezdve ez csakis rajtatok múlik hogy szerelem lesz-e..Sok szerencsét :)
2014. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!