Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik voltak a legfurcsább...

Mik voltak a legfurcsább dolgok, amiket egy-egy "kiszemelt" emberen észleltél?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen most bármilyen átlagostól eltérő dologra kíváncsi vagyok :D vicces, gusztustalan, ciki, furcsa, meglepő estekre

2014. ápr. 3. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Külsőségekre gondolsz?
2014. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eleve olyan az ízlésem nők terén, ami másnál már k*rvásat, giccseset jelent, és kivagyiságot sugall.

21F

2014. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer egy gyorsétteremben nyáron egy iszonyat bomba lányt láttam. Valami mesés egy alakja volt, gyönyörű csípője, formás feneke, iszonyat jó mellei, ceruza egyenes hát, pici vállak, és hosszú derékig érő ápolt, aranybarna haja volt, szóval egy istennő, csak nem láttam az arcát, mert egy reklámszöveg kitakarta

Mondom magamban, leszólítom, nincs az az isten! Bemegyek, és mikor odaérek, látom, olyan az arca, mintha egy forró péklapáttal rávertek volna vagy kettőt, és még a felső fogsora is kilátszott a szájából.


Hát azon nyomban sarkon fordultam. :D

2014. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
külsőre és belsőre is.. bármire :D
2014. ápr. 3. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer egy kempingben egy "buliféleségben" a pár napja megismert helyes pasi -akivel napok óta forrott köztünk a levegő- a legjobb haverjával smárolt elöttem (simi, tapi mindenvolt) úgy, hogy a srác nem ivott előtte szinte semmit, tehát még részegségére sem tudta kenni a jelenetet. Hát, az egy emlékezetes pillanat marad, az biztos.
2014. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megesett velem, hogy Székesfehérváron a plázában éppen egy kirakatot néztem, mire megcsapott engem életem legfinomabb parfümje, amit vala éreztem.

Tudtam hogy ő lesz álmaim asszonya, kit nekem teremtett az úr!

Megfordultam, és mit látok?

Rózsaszín cicanaci, zöld flitteres magassarkú, rózsaszín minitop, piros flitteres ridikül, és egy orrrbitális fekete körszakáll. :O


Ott helyben az újságosnál kellett vannak egy CKM-et, hogy helyrebillenjen a lelki egyensúlyom. :D

2014. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Múltkor beértem a lépcsőházba, előtte 30 méterrel látok egy gyönyörű, hosszú combú, légies könnyedséggel közelítő hölgyet. "fúb*meg"-gondoltam. Beértem a lépcsőházba, hívtam a liftet, fél perccel később beért a csajszi is. Mosolyog, én is mosolygok, köszönünk. A liftben ellátott pár tanáccsal annak kezelésével kapcsolatban (nem ismertem még pont azt a liftet és kicsit várni kellett mielőtt az ember gombot nyom). Megyünk felfele, szemünk sarkából nézzük egymást, a csaj erősen szuszog (durva bagós lehetett nagyon) majd egy hatalmasat köhögött, én pedig hallottam, ahogy a fincsi zöld-fekete slájm felkúszik a torkán. Innentől fogva simán olvastam a hirdetéseket és megpróbáltam nem okádni.
2014. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!