Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem hajlandóak az...

Miért nem hajlandóak az iskolatársaim élőben, szóban beszélgetni velem?

Figyelt kérdés

Facebookon szoktam főleg írogatni nekik, ott válaszolgatnak meg minden, de ez nekem nem elég, bár nagyon rá vagyok szokva a facebookra, mostmár inkább élőbeli kapcsolatokat szeretnék.

Szóval szeretnék velük kimenni valahova, elhívni őket beszélgetni, de sose érnek rá kijönni velem, a válasz mindig az hogy majd valamikor.

Iskolában meg maximum köszönnek, nem állnak meg velem beszélgetni, simán elmennek mellettem tovább köszönés után.

Ennek mi az oka, hogy ennyire nem akarnak élőben is beszélgetni velem? Pedig én annyira szeretnék, a facebookos beszélgetéseket nagyon nagyon unom már.

18/F


2014. máj. 3. 08:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék, hogy ez megváltozzon?
2014. máj. 3. 08:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy büdös a szád.
2014. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két okot látok így látatlanban: a valóság rovására, betegesen rá vannak gyógyulva a facebookra, ezen kívül írásban nem jön le annyira, hogy haver szinten is alig vagy számukra, nem akarnak tőled semmit, míg szemtől szemben ez jobban kiütközik. Egyik ok triggereli a másikat. Talán nem csak az osztálytársaid vannak, talán nyitva előtted a világ - biztosan rájuk vagy szorulva?
2014. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert minden nap kibeszéled őket itt gyakorin...
2014. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"a facebookos beszélgetéseket nagyon nagyon unom már. "


Kezdesz ébredezni, Ők még lehet, hogy nem.

2014. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a net az más. Volt akivel neten beszélgettem egy csomót, sőt még suliba is, aztán eljönni meg nem akart soha. De volt amikor suliba sem nagyon beszélt velem, de neten meg simán... Ezek ilyen állatok, ez van.
2014. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!