Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudok dönteni, hogy...

Nem tudok dönteni, hogy elmenjek-e osztálykirándulásra így. Szerintetek menjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz, és vegyes érzéseim vannak azzal kapcsolatban, menjek-e vagy ne.

Szívem szerint mennék, mert az ország másik felébe megyünk, ahova nem minden nap mehetek azért el. A hobbim a fényképezés, kitudja a kirándulás alatt milyen fényképeket csinálhatnék. És szeretek utazni is, most jó sokat lehetne.

De egy csomó olyan érvem is van, ami ellene beszél, egyrészt ami a legfőbb most, hogy nagyon undorító idő várható arra a két napra úgy az egész országba. Nekem nincs kedvem esőben, szélben, 10 fokban szarul érezni magamat ott.

A másik meg hogy ki vagyok közösítve az osztályból, egy szót se szólnának hozzám, ahogy az az előző két évben is volt. Éjszaka meg amit leműveltek, így hogy én kimaradtam belőle elég kellemetlen volt nekem.

Szóval szerintetek menjek, a szívemre hallgassak, vagy inkább az eszemre és maradjak?

18/F


2014. máj. 9. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj és érezd jól magad.Ne érdekeljenek a többiek.Tényleg nem mindennap utazhatod át az országot
2014. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Én egyszer ilyen helyzetben elmentem egy osztálykirándulásra, de olyan rosszul éreztem magam a rossz osztályközösség miatt, hogy nem tudtam élvezni a kirándulást, sem a szép tájat. Annyira rosszulesett az osztálytársak viselkedése, olyan utálatosak voltak velem, hogy legszívesebben már az első nap hazamentem volna.

Most így, sok-sok évvel később is kellemetlen emlékeim és rossz érzéseim maradtak azzal a kirándulással kapcsolatban.


Te tudod, mennyire tudsz elvonatkoztatni lelkileg a közösségtől, akikkel együtt leszel majd.

2014. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem menj! Egyébként mit értesz, mit műveltek este?
2014. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a te döntésed. :) Csak szerintem elég nehéz jól érezni magad olyan emberek között akik utálnak,és lehet,hogy éppen ezért tennék tönkre a kirándulásodat. De nem szeretném elrontani a lelkesedést,tényleg a te döntésed. :) Egyébként ha szeretnéd adok néhány tanácsot,írj privátba. :)

19/L

2014. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg nincs egy ember se, akivel beszélgethetsz és szórakozhatsz, szerintem inkább ne menj. Az osztálykirándulás se ingyen szokott lenni, akkor abból a pénzből inkább szervezz önállóan egy kirándulást, esetleg elhívhatsz valakit (osztályon kívül gondolom csak vannak barátaid?), még olyan időpontban is mehetsz, amikor süt a nap, stb. Nagykorú vagy, gondolom a szüleid sem szólnak már bele ennyire, vagy ha olyan a viszonyotok, akár családi programnak is jó.

Lehetne meséket kreálni, hogy de biztos összekovácsolódtok, meg most lesz a nagy áttörés és tuti jó lesz - de kit áltassunk, két év után ez nem valószínű. Annak meg semmi értelme, hogy elmenj, és pocsékul érezd magad.

2014. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mennék. Abból a pénzből egyedül is elmehetnél és akkor ugyanúgy tudsz fotózni.
2014. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!