Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az gáz hogyha egy régi osztály...

Az gáz hogyha egy régi osztálytársam nem ismer fel?

Figyelt kérdés
nem voltunk túl jóban és amikor meglálott nem köszönt csak nézett, és azóta nem köszönök énse neki ezek ,vagy csak direkt csinálta?

2014. máj. 12. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rég találkoztatok lehet hogy nem is ismert meg.
2014. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Attól függ.....

én is jártam már úgy,hogy nem ismertem fel vkit,aki oszt.társam volt.Nem sértésnek szántam,és mondjuk kb 10 mp után rájöttem ki az,de az illetőnek lehet rosszul esett.

Nem voltunk a suliba beszélő viszonyban sem nagyon...ő megimert..én egy kis fázis kieséssel ismertem fel őt. :(

2014. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

5 éve múlva találkozunk :)

nagyon nézett a barátjával de én nem köszöntem vissza mert akkor ép idege voltam valamin és eszembe jutott miket művelt velem..... paf... beszólt, lögdösöt, állandóan leégettet dumált ,köszönjön csak ő elöre..... én nem feledek semmit......

2014. máj. 12. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ő sem. Engedd el. Ez gyerekes. Nem fogsz előre köszönni, de te elvárod.
2020. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!