Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eltüntek a régi barátaim...

Eltüntek a régi barátaim szeretnék újakat keresni de olyat aki abszolut nem ismer, akinél full tiszta lappal indulok, előitéletek nélkül-az eddigi tévhitek miatt. De hogy kezdjem, hol?

Figyelt kérdés
Költöztünk párszor,de csak ilyen 20 km-s körzetben és látok mindenkit aki régen haver vagy barát volt, de valaki már nemis köszön. A régi osztályomból akik maradtak azokkal járok még ki, de nem érzem jól magam, mások a témák, ők mindig mást akarnak mint én, nemtudunk soha semmit kezdeni folyamat megy a töketlenkedés de nekik ez igy jó. Én ki akarok lépni, másokkal lenni, nemcsak leülni zülleni valahol.
2013. dec. 29. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is épp ezt teszem, igaz nálam ez úgy indult el hogy egy régi ismerőssel vettem fel a kapcsolatot, tehát nem indultam teljesen tiszta lappal. De ha visszagondolok az elmúlt 3 évben azért sok minden megváltozott és így mintha új barátság lett volna.

Most jelenleg ott vagyok hogy kerestem egy hobbit amit elkezdtem társaságban űzni aztán eljártunk erre arra, megismertem még több új embert és már lett egy nagyon jó baráti köröm. Gyakorlatilag mindenki új ebbe a körbe, újak vagyunk és csak 3 régi ismerősöm van de ők is már megváltoztak.

Mivel a régi barátai zöme eltűnt a maradék új társaságba keveredett én meg magányos maradtam így eldöntöttem hogy elég az otthon ülésből és sírásból és elkezdtem keresni egy hobbit ami érdekelhet aztán felvettem pár emberrel a kapcsolatot a dolgokról és így már ment minden ahogyan kell.

2013. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szlovákia, Gúta
2013. dec. 29. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:
2!Mi lett a hobbid?
2013. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!