Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy viselkedjek új iskolában?

Válaszolj lécci kérdése:

Hogy viselkedjek új iskolában?

Figyelt kérdés
Lehet ez fura kérdés de.. Nos, én sose voltam "menő".. Jövőre átiratnak egy másik iskolába, és nem tudom, hogy mit mondjak stb. Mert, ugye, az egy összeszokott csapat, és én hogy illeszkedhetnék be oda? Öltözködjek csinosan? Vagy legyek vicces? Legyek beszédes? Próbáljak közeledni valaki felé? Ti mit tanácsolnátok?

2014. máj. 13. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Legyél önmagad.

Sokan látni fogják, hogy megjátszod magad.

Legyél csinos, de ne pláza cicás.

Az első nap ki tudod szúrni nagyjából az embereket,utána próbálkozhatsz barátkozni. Ha nem megy, akkor csapódj oda egy baráti társasághoz. Figyeld meg, hogy melyik a leggyengébb láncszem, és próbálj vele sokat beszélni, barátkozni, és figyeld ki, hogy mi a közös bennetek.

Egy idő után már ő is barátkozni fog.

Amúgy hajrá, nem lesz vészes.

2014. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak természetesen,és mindig adj magadra!De tényleg sose játszd meg magad,az nem jó dolog.
2014. máj. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!