Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A barátnőm ( osztájtársam )...

A barátnőm ( osztájtársam ) barátkozik egy egyerekkel de én nem, én is barátkozak vele vagy sem?

Figyelt kérdés

A barim barátkozik egy Marci nevü fiuval mert megsajnálta...Mert ennek a fiunak naponta 1-2 dűrohama szokott elnni olyan dolgokon mint pl.: nem őt bizta meg a tanárnő hogy a pánzt szegye meg ijenek.

Tegnap osztájfőnőkin a drogrol néztünk videot és az ofőm mondta hogy aki nem birja nézni az ne néze. Marci nem is nézte a képeket/filmeket de a hangokat hallota. Osztájfőnöki után kimentünk a vetítő teremből de Marci bőgve ment

fel a terműnkbe. Dührohama lett (mint mindig) mindenki mondogatta hogy nem ijen suliba éne járjon hanem valamijen kisegítő suliba. Marci még mérgesebb lett és ki akart ugrani az ablakon . Ezután már hivtuk a tanárnőt én visszahúztuk az ablakbol. Ezutál a 7.a termébe bevitték az igazgatónővel beszélhetni. Napkőzibe a barátnőm,Benedek és Peti elkezték sajnálni ( a barim bőgöttis...egy kicsit tulreagálta). Masnap megkérte az ofőmet hogy hagy üljön mellé ( ez még nem zavart) , de törin is mellé ült de elötte megkérdezte hogy nem-e zavar én meg ráorditottam hogy : Zavar és hogy tulreagálja a dolgot és hogy nem fog Marci megváltozni ettől.

Ő meg megsértődött és kiment az osztájbol.

Ez után kibékültünk. De ahányszor Marcira valami roszat mondok csúnyán néz rám

Mit csináljak?



2014. máj. 17. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd Marcit, és a barátnőd, helyette lapozgasd a nyelvtan könyved.
2014. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk eleve ilyen vagyok, de ha nem is barátkozék, akkor a helyedben minimum beszélgetnék Marcival. Mármint biztos jól esne neki, ha kedvesen közelednének felé az emberek és nem piszkálnák azzal, hogy menjen kisegítőbe. Aztán lehet, hogy változna is, ki tudja. (Ja, és a helyedben figyelnék nyelvtan órán.)
2014. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De igazábol nagyon sokan félnek tölle
2014. máj. 17. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Te a barátkozás helyett inkább a nyelvtannal foglalkozzál, különben a "bari" és Marci már rég elballagnak, te meg még mindig az első osztályban ülsz majd 10 év múlva is...
2014. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig. Sajna fáj a fejem, mostantól. Marcell a nevem, ezért úgy sajnálom a névrokonom, hogy egy ilyen osztálytársa van mint te. Megkérdezhetném, hogy hány éves vagy, és hanyadikos? Én 12 és 5.osztály.

Na de, végig olvastam közben míg írtam. Ki kérdezte, hogy hány fogad van?

Ekkora baromságot nem nagyon láttam eddig. Irány humor kategória vagy nyelvtan korrepetálás illetve pszichologus!

2014. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!