Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csúdolnak. Ez már nem vicces....

Csúdolnak. Ez már nem vicces. Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudjátok nekem egy nagyon jó baráti köröm volt amig nem kezdtem el betegesen fogyni...

Egyre többet hiányozdtam és egyre csak fogytam és fogytam egyszer korhazba kerultem... amikor utoljara lattak az osztalytarsaim akkor kover voltam.... akkor beteg lettem es akkor kezdtem fogyni. A szuleim csak az o. fom. nek szolt es megkerte hogy ne szoljon senkienek.... egy honappal ezelott teljesen lefogyva vissza mentem a suliba es azt mondtak hogy tuti azert fogytam le mert hanytattam magam... akkor en is rohogtem ezeken mert viccesnek talaltam de most mar nagyon bant hogy ezzel csufilnak... em nem tehetek semmirol meg is engem piszkalnak.... most mit tegyek???



2014. máj. 23. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nevesd ki őket!Irigyek rád,biztos azért csúfolnak!
2014. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

osztályfőnök, iskolapszichológus

Hány éves vagy?

2014. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
11/L
2014. máj. 23. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szólj az osztályfőnöködnek hogy csúfolnak. Nálunk egy lány lyme kóros lett, beszélt a tanárokkal, majd nekünk is elmondta az osztály előtt. Szegény sírt is. Sosem bántottuk érte, utána odamentünk hozzá megvigasztalni.

Neked is kitartást! És remélem meggyógyulsz! :)

2014. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!