Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Írtok vicces/ciki történeteket?

Írtok vicces/ciki történeteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)!

olyanokra lennék kíváncsi amit veletek történtek,osztályba,családba vagy munkahelyen.

pl.(ez most nemrég volt nálunk):

osztálytársam:Tegnap láttam a férjét !

német tanár:Nekem nincs is férjem !

hát ez már azért régebben volt:

Tanár elmondott egy kérdést,osztálytársam válaszolt rá,utána meg rávágta:Miért,ön nem tudja?!

stb,stb......:D:D



2013. dec. 2. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer rámjött a cifrafosás a sajtos mikrós popcorntól és fizika óráról kimentem "pisilni". Le se tettem a seggem a wc-re, már ömlött is ki a szivárvány, igen impozáns, extrém hanghatások kíséretében. Az őrjöngő végbélhangok között beállt apró szünetekben hallottam, hogy a wc-vel szomszédos teremben szakadnak a röhögéstől, mikor végeztem és mentem ki a wc-ről, akkor meg majdnem nekimentem a takarítónőknek, akik, sírva a röhögéstől, hallgatóztak az ajtó előtt. Nem égő, csak ciki.
2013. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Pár kollégával péntek este beültünk a pub-ba beszélgetni, inni. Az egyik kolléga totál részegre leitta magát (nem ittunk sokat, csak ő mert amúgy is szerelmi bánat gyötörte) Mivel teljesen kiütötte magát, nem akartuk csak úgy magára hagyni, ezért taxiba ültünk, és haza vittük.

Na itt jön a lényeg. Én mint nő elől ültem a taxisofőr mellett. A párom, és a kolléga hátul ültek. Bemondtuk a címet, a kocsi ment, a kolléga elaludt. Megérkeztünk a megadott címre, a párom ébreszti a kollégát, hogy megérkeztünk. Erre a kolléga hirtelen felébred (ahogy egy totál részeg fel tud ébredni) a zsebében turkálva elővesz egy halom gyűrött papír pénzt, és nagy lovagiasan a sofőrnek adja előre ezzel a szöveggel

- na fizesd ki a qrvát és mehetünk..

A sofőr vagy 20 percig torkaszakadtából röhögött..:)

Ja! A kolléga a szövege után simán bealudt újra. A sofőr és a párom vitte be a lakásba..

2013. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Jöttem kifelé a WC-ből, amikor egy férfi jött befelé és döbbenten nézett rám, én meg őrá hogy miért ide jön, kifelé vettem észre, hogy nem is a nőibe mentem pisilni.
2013. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Időpont ma 16:06


Azért a piszoárokat csak észrevetted amikor bementél?? Minden férfi wc-ben ott van az ember szeme előtt, nem lehet nem észrevenni..

2013. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam, nagyon égő volt utána, amikor rájöttem, hogy milyen balga voltam.
2013. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyámmal elmentünk vásárolni. Én elkezdtem nézegetni a télikabátokat, nagyon belemerültem.. az egyiket meg akartam mutatni anyámnak, azt hittem ő áll mellettem, közben egy másik nő volt az, ugyan olyan fekete kabátban és hosszú vörös hajjal. Megtapogattam a vállát és mondom neki, hogy nézd milyen jó és még bélelt is.. erre megfordul a nő és csak néz, hogy mi van.. anyám egy kicsivel arrébb állt és szakadt a röhögéstől..xd
2013. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Pár napja a tanárom hintázás közben felborult a székkel :D.


Vagy okt 23 elfelejtettük, hogy ünnepség van kinn a wc ben voltunk páran és hallottuk a himnusz. Én jó erősen megrántottam az egyik wc ajtót, hogy kinézzek a wc fülkéből az ablakon, hogy mekkora a tömeg lenn erre ott szart benn egy nagydarab gyerek sírva futottunk kifelé.


Most így mostanság ennyi volt amire emlékeztem lenne még sok de nem jut jobb az eszembe az a baj nekem nincs igazán ciki dolog bármit megcsinálok. Egyszer egy kocsmába a női wc csapjába pisiltem mert foglalt volt a fiú wc a fiú wc csapja és a lány wc.

2013. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
A napokban lefizettek két rendőrt, ők ettől röhejesen nagy butaságokat kezdtek mondani. Szart a pofájukba!
2013. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Töldsd le a Lőjetek Le nevű alkalmazást
2013. dec. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Egy osztálytársnőmmel történt.

Eléggé sápadt volt folyton, így sosem tudtuk, mikor van rosszul és mikor nem.

Ülünk negyedikben rajzórán, a lány feláll, megindul a tanítónéni felé, majd kirohan. A tanítónéni ezt nem nézte jó szemmel, hogy engedély nélkül hagyta el a termet és utánament. 5-10 perc múlva visszajön, kb mint aki a bolondog házában kapott másodállást.

Végül ez a sztori; a lányra bepöccent az egyik fiú az osztályból... Végül megbocsájtott és bocsánatkérésként puszedlit adott a lánynak szünetben. De azt telenyomta vizelethajtóval vagy nem tudom mivel és bekente a mosdókilincset ragasztóval, ellopta a portáról a lány WC kulcsát és bezárta. A lányra órán rájött erősen a pisilhetnék, megpróbált kikéreckedni, de félúton már érezte, hogy bepisil, így már rohant ki, el is ért a wcre, nyomta le a kilincset, zárva és, amikor rohant volna a másik wchez, nem tudott, a keze a kilincshez ragadt. Ofő odaért és elkezdte mondani a magáét, a lánynak meg megindult és teljesen összepisilte magát a tanítónéni előtt.

És mivel 5 percenként pisilnie kellett ettől, amíg ki nem szabadult, folyton bepisilt.

A portás szedte le végül a kezét a kilincsről, amíg a lány a tócsában tocsogott, meg folyton újra csorgatott.

Először csak azt hitték, fel van fázva; de miért ragadt a kilincshez és miért tűnt el a portáról a kulcs. Az ofőnek és a napközis tanítónéninek gyanús lett, hogy a fiú, az osztály legrosszabb gyereke, puszedlit ad valakinek, aki előző nap "ártott" neki és végül kiszedték a fiúból az igazat.

Hú volt ott intő, szülőbehivatás, stb. Meg mi is megbosszultuk a fiún.

Pár nappal rá egész udvari időben feltartottuk, így tudtuk, napközire már nagyon kellett pisilnie. Rohant volna ki a WC-re, de páran (nem tűnt fel a tanárnak, elvégre normális, ha napközi előtt 5 gyerek WC-re megy) a WC-k elé álltunk, egy a WC ajtót barikádozta el a testével, a fiú majd kidurrant, már két lába közé téve kezeit hajlongott és könyörgött, hogy engedjük át, mi meg csak mondtuk, hogy psss, lehúztuk a WC-t, megnyitottuk a csapot, a fiú meg hajlomgott, egyre feszültebb volt a testartása, mondogatta, már csak szófoszlányokban bírt nekünk könyörögni és végül egyszerre csak elsápadt, összegörnyedt ésösszepisilte magát. Mi megragadtuk, bevittük a terembe és hangosan szóltunk a tanárnak, hogy bepisilt, kb egész osztály röhögött, meg mondta neki, hogy kiöntött a kanális ő meg sírva mondta, hogy nem hagytuk pisilni mi meg értetlenkedtünk a tanár meg betudta annak, hogy biztos annyira kellett neki pisilni, hogy nem bírta ki a WC-ig és, hogy ne legyen annyira ciki, szégyenében ezzel védekezett.

2014. szept. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!