Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mekkora baj továbbtanulás...

Mekkora baj továbbtanulás szempontjából az, ha idén eléggé lerontottam a történelem jegyemet 11. osztály végére?

Figyelt kérdés

5ös voltam belőle eddig néha 4es, de idén nagyon köcsög lett a tanár tekintettel arra, hogy jövőre érettségi van, szerintem jó ha meg lesz a 3as most évvégén belőle.

És most úgy alakult hogy az idei utolsó témazáróra ami holnap lesz, nem nagyon van erőm tanulni, éjjel alig aludtam valamit meg ilyenek.

Szóval szerintetek nagy baj ez továbbtanulás szempontjából? Mert az anyám mindig azzal csesztet mostanában, hogy bele kéne húzni a tanulásba hogy tovább tudjak tanulni, de csak történelemből rontottam így le a jegyemet az eddigiekhez képest.


2014. máj. 25. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem a tanár köcsög, hanem te lustultál el. 17 évesen nincs erőd tanulni? Kapd csak össze magad és az anyaggal foglalkozz a netezés helyett.
2014. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jövőre még kijavíthatod, és duplázhatsz is. Persze számít az is, hogy van-e köze a történelemnek a továbbtanulási szándékaidhoz.
2014. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz nem nagyon van
2014. máj. 25. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Lényegtelen. Kitűnő volt az érettségim, csak négyeseim és ötöseim voltak, az angolnak semmi köze nincs a gyógypedagógiához, és abból lett rosszabb az érettségim. Nem is vettek fel elsőre. Szülj meg 2 nyelvvizsgát, meg egy gyereket, és nem is számít, hogy milyen lesz az érettségid.
2014. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még van egy teljes napod, elég gyenge kifogás, hogy "nincs erőd" tanulni, hacsak nem vagy beteg (de gondolom nem, mert akkor azt írtad volna).


Amúgy nem feltétlenül számít bele a töri jegyed a továbbtanulásba, de ilyen hozzáállással nem jó egyetemre menni, kapd össze magad.

2014. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!