Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hol vannak a legtöbben rockerek?

Hol vannak a legtöbben rockerek?

Figyelt kérdés

Sulit keresek, jövőre még csak 8-os leszek, de utána mennék gimibe. Mivel rocker vagyok, szeretnék társaságot találni. Budapesten melyik suliban vannak korombeli rockerek?

14/L



2014. máj. 29. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne ez alapján válassz sulit.. Amúgy is attól még hogy valakivel megegyezik az ízlésetek még nem garantálja hogy jól kijöttök majd. Nem minden nem rocker divatmajom.

Egyébként művészeti sulikban sok rock zenét szerető gyerek szokott lenni, de ha egyáltalán nem érdekelnek az olyan dolgok meg nem olyannal fogsz foglalkozni a jövőben akkor butaság lenne oda jelentkezni csak a feltételezett társaság miatt.

2014. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. nem ez alapján válaszok sulit, csak megfontolom. 2. tudom, de nagyobb a valószínűsége. 3. oks, köszi azért
2014. máj. 29. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Osztáyltól is függ. Az enyémben sokan voltak, alattunk-fölöttünk alig.


Sztem hétvégén haverkodj neked tetsző emberekkel, a sulit meg bírd ki valahogy.

2014. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oks, köszi :)
2014. máj. 29. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem a gimiben tanulj annyit hogy már a füleden jöjjön ki mert szellemi kánaán és utánna már kajtatva se találod azokat az infókat amiket ott mondanak...okos rocker még mindig jobb
2014. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!