Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rockerek! Ti rockernek tartját...

Rockerek! Ti rockernek tartjátok azt, aki nem úgy öltözködik, de rock zenét hallgat?

Figyelt kérdés
Tehát egy lányt vagy fiút, aki nem öltözködik úgy, ahogy a rockerek szoktak, hanem hétköznapibb ruhákban (ez nem azt jelenti, hogy nem csinos vagy stílusos, csak nem feltűnő), viszont rock zenét hallgat tényleg.
2014. febr. 18. 01:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki valamilyen zenét hallgat, miért kell egyből azt magára öltenie?


Én úgy 150-200 együttest és előadót hallgatok, a metaltól kezdve a klasszikuson át a house-ig. Amikor számot vált a telefonom, öltözzek át? :)


Miközben ezt a választ írom, éppen Iron Maiden megy, a következő szám meg talán Avicii lesz :)

2014. febr. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2014. febr. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondani szokták: Nem a ruha teszi az embert!

A P. Mobil irt is erről:

"Kövéren és kopaszon, a hangerőt már nem birom/

De ha már eljöttetek, egy kicsit még ilyen leszek.../

Elkopik a bőrnadrág/ a hosszú hajat levágják/

Meghiznak a rockerek/

Én akkor is ilyen leszek!! :)

2014. febr. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruha teszi az embert. Igaz sokaknak fontosak ezek a külsőségek, de az ilyenek szava semmit sem ér. 11 éves korom óta hallgatok metalt. Most 32 vagyok. Volt sokáig hosszúhaj, bőrszerkó stb. Bulik, koncert, motorostalik. Gitározok is, a mai napig megmaradt a zeneszeretet, de... Kb átlag kinézetem van, öltönybe járok dolgozni hiába utáltam az ilyet. Valamit valamiért. Tudod idővel (jobb esetben) az ilyen lázadó külsőségek maradnak el és a család, a megélhetés a biztonság kerül előtérbe. Ez persze nem akadálya annak, hogy azt a zenét hallgasd. Ha megnézed néhány metal együttes tagjait akkor láthatod ezt. (persze ellentétet is) de nekik a megélhetéssel nem kell bajlódni mint egy egyszerű magyar embernek. Szóval szerintem a rock a metal sem csak arról szól amit sokan hisznek mostanság.
2014. febr. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
én meg nem is vallom magam rockernek,viszont meghallgatom a 20-30éves minőségi ROCK zenét,nem az üvöltést és a torz búgást,amit a sok hozzá nem értő amatőr felsztárolt banda csinál az elmúlt 10évben....
2014. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én sem úgy öltözködtem / most 30-on túl pláne nem /, hogy lerítt volna rólam, milyen a zenei ízlésem. Ma is, amikor mondom, milyen zenéket szeretek / egyébként rockot, alternatívot, elektronikusat egyaránt /, van, aki megjegyzi, hogy "Jé, nem látszik rajtad!". Bakker, miért is kéne?!
2014. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
még tizenévesként se látszik rajtam egyáltalán hogy rock zenét hallgatok. Mindig mikor megkérdezik milyen zenét hallgatok a válaszomra akkorát néznek hogy csak na.:D
2014. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Első, és társai, értem, hogy kedvesek akartok lenni, de a kérdés nem nektek szólt (hiszen hangsúlyozzátok, hogy nem vagytok rockerek, vagy mindent hallgattok). Egyébként nem feltétlen középkorú emberre gondolok, hanem akár tinédzsertől 20onévesig bárkire. És elmondtátok sokan, hogy sokan nem gondolnák rólatok, mit hallgattok, de igazán egyikőtök sem mondta el, hogy magát, vagy az ilyen embert rockernek tartja-e végül is.
2014. febr. 18. 17:56
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia! Rockernek tartom magam. Szerintem nem a ruhán múlik a rockerség. Ha kiskutyás vagy virágos pólóban vagy, viszont rockot hallgatsz és úgy gondolkodsz mint a rockerek akkor rocker vagy.(Számomra ez az hogy nem érdekel más véleménye, persze tanácsokat elfogadok, sőt kérek, de amin úgy gondolom hogy nem szeretnék, nem kell, azon nem változtatok. Másnak megmondom a véleményemet, még ha nem is tetszik neki, elmondom, én mit gondolok, de mindezek ellenére mindenkivel kedves vagyok.)
2014. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ilyen jellegű egyenes válaszra számítottam, ilyen jöhet még (ha nem ért egyet, akkor is). Megy a zöld kezecske.
2014. febr. 18. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!