Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy iskolatársatokat...

Ha egy iskolatársatokat melegnek ítélnétek meg valamiért, akkor a véleményt megtartanátok magatoknak, vagy elhíresztelnétek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Tehát as kérdés, hogy pletykálnék e vagy sem.

Amíg csak én gondolom úgy, addig biztos nem!

2014. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

És mi van ha tévedsz?


Különben is, mi közöd hozzá?

2014. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem pontosan az a helyzet amire gondolsz, hogy én akarok pletykálni valakiről, szóval ezzel hagyjál békén. A kérdésre kérnék válaszokat.
2014. máj. 29. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
legnagyobb gyökérség
2014. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megtartanám magamnak, az egyetlen ember, akinek joga van "híresztelni", az ő.
2014. máj. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megtartanám magamnak, ha "sejtem" akkor aztán pláne, de még akkor is, ha 100% hogy meleg (meghallottam, hogy valakinek elmondja, nekem mondja el, megláttam azonos neművel enyelegni, stb).

Nem tartozik se rám (kivéve ha az illető úgy véli, hogy igen és megosztja velem), se másra. A pletykaterjesztőktől undorodok. A melegektől nem.

2014. máj. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
semmi közöd hozzá
2014. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen anyagi vagy egyéb érdeked fűződik ahhoz, hogy erről pletykálj? (Elhíresztelni csak azt lehet, ami igaz. A megérzéseidről csak pletykálni tudsz.)
2014. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Kérdésem: Ha TE meleg lennél, és valaki sejtené, vagy tudná, és elterjesztené, te mit éreznél? Ha könnyedén fel tudnád vállani, és nem zavarna kicsit sem, akkor nyugodtan terjesztheted. De ha úgy érzed, icipicit is zavarna, hogy mások hogyan reagálnak erre, akkor ne tedd!


Alap: mindig bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak.

2014. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Meleg az meleg. Nyomd a szöveget nyugodtan. :)
2014. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!