Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk, milyen esetben próbálnát...

Fiúk, milyen esetben próbálnátok elkerülni egy iskolatársatokat, vagy rejtegetőzni előle az iskolában?

Figyelt kérdés
Szóval hogy mindenképpen el akarnátok kerülni azt, hogy összefussatok vele, meglásson titeket.
2014. ápr. 7. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha tudomására jutna hogy lefeküdtem édesanyjával és a húgával is.
2014. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen esetben, mert a problémák elől nem menekülni kell hanem meg kell őket oldani. A susmákolás nem megoldás. Farkasszemet kell nézni a félelem tárgyával, és le kell győzni, különben a rabja leszel, és szánalmas rabszolgaságban tengeted az égeted, amiben te vagy a saját rabszolgatartód, a félelem révén.
2014. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Határozottan fordulj el előles! Vagy lopd el Harry Potternek a láthatatlanság köpenyét
2014. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok ugyan, de azért válaszolok: akkor, ha tetszenék neki, nekem meg ő egyáltalán nem, és ezt már esetleg sokszor közöltem is vele, mégsem hagy békén.
2014. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!