Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha nagyon durván elvágtam...

Ha nagyon durván elvágtam magam az osztályomnál hogyan hozhatnám helyre? Nem bíznak bennem folyton cikiznek stb

Figyelt kérdés
Igaz meg kell jegyeznem oda-vissza is ment a dolog, de van pár hibám amit nem követnék el újra!

2014. máj. 30. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmesèlnèd pontosan, hogy mi törtènt akkor tudnèk vàlaszolni!
2014. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt egy nagyon rosz korszakom amikor meg voltam zuhanva lelkileg-szellemileg és illetlen üzeneteket írtam lányoknak facebukon a fene se gondolta hogy enyire a lelkükre veszik. Meg én se gondoltam komolyan csak már a sokadik pofáraesésen voltam túl lányok terén és begőzöltem. :/ aztán hamar elterjedt rólam hogy én ilyen perverz meg olyan arabált vagyok és nem is hívnak sehova, itt tengődök a periférián
2014. máj. 31. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tán az lenne a legjobb, ha bocsánatot kérnél, szépen, udvariasan, mellé elmondhatod, hogy rossz korszakod volt. Talán még meg is sajnálnak kicsit.
2014. máj. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
bocsánatot kérsz, mondod hogy nem várod hogy megbocsássanak ezek után(ha nekem valaki ezt mondja 1000% hogy megbocsátok, mert ez azt jelenti hogy érzékeli a dolog súlyát) és elmondod mellé hogy mi is volt, rossz korszak, és mellé hogy nagyon sajnálod a dolgot és már megváltoztál. lényeg, hogy töröljék a fejükben a múltat, és tiszta lappal indulj!:D
2014. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SziaSz válasza:
100%
"Volt egy nagyon rosz korszakom amikor meg voltam zuhanva lelkileg-szellemileg és illetlen üzeneteket írtam lányoknak facebukon a fene se gondolta hogy enyire a lelkükre veszik. Meg én se gondoltam komolyan csak már a sokadik pofáraesésen voltam túl lányok terén és begőzöltem."--> Ha ezt elmondod nekik és bocsánatot kérsz, valamint ha mondod nekik,hogy beszéljétek meg a dolgot érett emberek módjára valószínűleg megbékélnek.Ha nem legalább a te lelkiismereted tiszta. ;)
2014. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!