Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hozhatnám helyre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
2 és féléve együtt vagyok a férjemmel. Van egy 3 hónapos kis fiunk. Nagyon szeretem őket! De valami már nem az igazi, nem a régi. Minden megváltozott. elhanyagol. Igaz hogy dolgozik de amikor itthon van sem szán rám időt. Szeretem de így már nem sokáig leszünk együtt. Szeretnék vele megint boldog lenni...

2014. máj. 19. 16:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Üljetek le, beszélgessetek sokat, őszintén, mindenről. Mondjátok el egymásnak, hogy mit éreztek, mit tapasztaltok. Sok sikert!
2014. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem akar beszélgetni róla, tereli a témát és komolytalan.
2014. máj. 19. 17:02
 3/11 anonim ***** válasza:

"Szeretem de így már nem sokáig leszünk együtt. Szeretnék vele megint boldog lenni..."


Gratulálok, ez a fogyasztói társadalom.

2014. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
?
2014. máj. 19. 17:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyerkőccel nagyon könnyen hangoztatod, hogy így nem sokáig lesztek együtt, szvsz nem vagy abban a helyzetben, hogy ilyen kijelentéseket tegyél. Minden erőddel azon legyél, hogy próbáld helyrehozni. A fogyasztói társadalom pont így működik, hogy ami elromlik, azt el kell dobni, erre értettem a mondandómat.
2014. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
természetesen ez nem azt jelenti hogy el hagynám. csalt már meg és akkor is vele maradtam. csak nem akarok boldogtalan lenni
2014. máj. 19. 18:06
 7/11 A kérdező kommentje:
kétségbe vagyok esve!
2014. máj. 19. 18:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Rokon lelkek vagytok.

Te is lusta vagy foglalkozni a problémával - és ő is.

Ezen kell változtatni!

Méghozzá először neked, mert te fogtad fel először.

2014. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akárhányszor leülnénk beszélni ő elmegy, én romantikus estét terveztem ő inkább játszott a telefonon. soroljam még? hidd el én nem lusta csak fáradt vagyok
2014. máj. 19. 18:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor mondd meg neki, hogy mindenképpen beszélnetek kell, különben nagy probléma lesz.

Nem feltétlenül ott rögtön - készüljön rá, adj neki időt, és mondd meg, mi a probléma. Mondd meg, hogy gondolkozzon ő is a megoldáson.

2014. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!