Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki érezze magát a lenti...

Ki érezze magát a lenti helyzetben rosszul? Én vagy a volt osztálytársaim?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok,10 éve érettségiztünk. Kb 2 hónapja kitalálta az egyik csaj h csináljunk oszttalit,mert ugye 10 éves és akkor KELL!Csakhogy za utobbi évben született több pici baba is az osztályban.(akit tudok az enyémmel együtt 4-5.)A kicsik közül az enyém a legnagyobb,márciusban volt 1 éves,s még szopizik. Változó h hányszor,de elég sok mindent eszik már. Eddig csak a tej ami gondot okoz.Felvetettem egy helyet,ahol lehetne a találkozó,család és gyerekbarát,játszó az étteremben.Jöhetnének a párok,kicsiket is lelehetne tenni fűbe stb.(Bp-en,elég jó helyen)Erre kitalálták,h ne legyen kajáldában,mert az drága,legyen a suliban és pár,gyerek nélkül. S én megmondtam,hogy nem hagyom itthon a gyereket,mert anyatejes baba és ráadásul beteg is.(Bárányhimlős,majd minden este belázasodott,sokkal többet cicizett, semmit nem evett 4 napig) S akinek szintén van babája az elment (egy barátnőm kivételével,ő vidéken volt) mind tápszeres baba,s én voltam a hülyének,bolondnak beállitva h miért anyatejes a kicsi,adjon neki kedves apuka tápszert. Vagy hogy egy 2-3 órát kibir a gyerek anya nélkül. Csak mire eljutottam volna a találkozó helyszínére az 2óra,s még senkivel nem beszéltem.. S most én magam alatt vagyok,hogy 1. nem mentem a találkozóra (fontosabb a gyerkőc egészsége)Igaz pont vsárnap óta nem lázas,de most megint magasabb a testhője,mint szokott..

2. milyenek h tápszert adnak neki,1 embernek van oka h miért ad azt neki=koraszülött 3 hónappal a lánya,nem indult be a teje.


Meg az egész,hogy miért nem lehet úgy és oda megszervezni h a család is tudjon jönni.Pl a párom vagyis férjem ismeri az osztály 99%,1 ember nem ismeri.. Ugy az egész gáz,s én vagyok magam alatt..Akkor sokkal nyugodtabb lettem volna én is ha ott a kicsi s bármi baj van meg tudom nyugtatni..A nagy gyerkőcre (4 éves)vigyázott volna a nagyi.


Bocsi h hosszú lett..



2014. jún. 2. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Egy osztálytalálkozó az osztályról kéne hogy szóljon, nem a gyerekekről, nem a családról. Ha neked ez nem tetszik, nem muszáj menni, de puffogni se kell.
2014. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Te semmiképpen. Ők meg úgysem fogják. Kérdés, hogy ezek után biztos akarsz-e találkozni velük a későbbiekben, elég-e az neked, amit ők várnak, hogy felmutatod azt amit az elmúlt 10 évben elértél. Vagy inkább választasz olyan társaságot, akik gyerekestül-férjestül elfogadnak, befogadnak.
2014. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azt tartom gáznak,h aki kitalálta h legyen kitalált egy napot h akkor legyen és mindenki tegye magát szabaddá s kész. S a kicsi anyatejes,igy nem merem itthon hagyni,főleg egy 10perces szemétlevitelkor is ordít...

S én vagyok a gáz h nem hagyom itthon,apával is elkell lennie.Nem a férjem a probléma,h nem jöhetett félre ne értsetek... Mondjukelkisért volna,mert ugye mi nekünk kellett vinni a kaját,piát s azt egyedül nem tudtam volna vinni,a gyerköcöt is meg a kaját is.. (ha egészséges lett volna)


2:igazad van,megyek majd az okj-s oszttalisra,ott elfogadnak,igaz ott is voltak érdekes dolgok,meg kiutálások de akik járnak azok szeretnek...

2014. jún. 2. 14:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért értek veled egyet, mert nem csak benyújtottad az igényt, hogy legyen családbarát, hanem utána is kerestél, és konkrét ötlettel álltál elő.

Viszont egy osztályban sosem a többség győz, vagy az ésszerűség, hanem a leghangosabbak. Akik ordítva fejtik ki véleményüket érvek és magyarázat nélkül, senkit nem hallgatnak meg, és hosszú felháborodott kommenteket írnak.

Megszokhattad volna eddig életed során. Egyébként nyugodtan megmutathatod magad 10 évente. Nem kell örökké haragtartónak lenni. Vannak hülye emberek a világon, nem lehet velük mit kezdeni.

2014. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A durva,hogy többen is mondták,hogy jöjjenek a partnerek,gyerekek is. S egy csaj meg mondta h ő nem fog azért kifizetni 5ezret hogy közös kaja legyen. Ezért volt a suliban a találkozó... S igy ők vitték a kaját,piát. S végülis Ő el se ment..(szintén picibabája van)
2014. jún. 2. 14:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondták,hogy jaj jaj messze van a hely amit irtam(kőbánya közepén,alsó mellett), mondtam a belvárosban egyet(grund) erre az milyen gáz.Pedig aki ismeri tudja milyen.. Mondtam h akkor menjünk ide,rendel mindenki pizzát magának azt kész... Erre legyen a suliban. Ami tőlünk másfél óra.
2014. jún. 2. 14:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg lehetett volna oldani úgyis, hogy a gyerekek is mehessenek, bár nem jellemző túlzottan, hogy a család is megy osztálytalálkozóra. Viszont ha beteg a gyerek, még akkor sem kellene vinned, ha mehetnek a gyerekek. Te örülnél neki, ha a te gyerekedet megfertőzné a másik? Egyébként sem hiányzik egy beteg kisgyereknek 2 órás utazás....
2014. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na most egy etetésnyi tejet lefejhettél volna, s azt majd a férjed cumisüvegből megetethette volna, akkor nyugodtan elmehettél volna, de te besértődtél, hogy a babókád nem mehet, akkor te sem mész. Tipikus ősanya vagy, nem a jó értelemben.
2014. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem fertöző már a betegsége.A többiek egyébként sem hozták. Nem is akarták hozni.. Egyébként fejtem volna,de ha nem tudok mit csináljak??Meg igényel... Nem 2 óra az út,másfél. (19.kerben lakunk,találkozó kb 20perc vonat és 10 perc busszal a leggyorsabb) BKV-val másfél óra az út.
2014. jún. 3. 09:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, én is így csináltam volna. A gyerek mindig a legfontosabb.
2014. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!