Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim folyton...

Az osztálytársaim folyton kérdezgetik hogy bejön e az a csaj meg megcsinálnám e őket. Erre én nemet válaszolok. Nem azért mert nem szépek hanem azért mert bunkóság. Erre ők lebu**znak meg mindennek lehordanak. Hogy lehetnek ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Egyébként 19 éves vagyok!És nagyon egyedül érzem magam.

A tanár is szekál emiatt hogy még nincs barátnőm.



2014. máj. 29. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vaaaagy. Végre egy rendes ember.
2014. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
viszont azt nem tudtam, hogy a negcsinálást már használjuk ilyen kontextusban, eddig csak az angol do változatot ismertem.
2014. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

sokan nem így gondolnak rólam.

Még a lányok is b***nak néznek.


Én sem értem miért kell ilyen kifejezéseket használni mint a "megcsinálnám"....

2014. máj. 31. 19:36
 4/9 A kérdező kommentje:
de egyébként kezdek beletörődni :D
2014. máj. 31. 19:37
 5/9 anonim válasza:
100%
Nehéz normálisnak lenni a sok f@.kalap mellett. De neked sikerült. Maradj ilyen! Szerintem ezt nagyon sok lány értékeli.
2014. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Maradj ilyen én is ilyen vagyok de tényleg őket csak beszipantotta a média a korai nemi élettel meg ilyenek!
2014. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ahogy olvasom rends vagy :) ne halgas azokra ejtsd le őket majd találsz egy normális társat aki ugyanolyan véleményen van mint te velem is ez történ csúfoltak,szekáltak és pont emiatt. És képzeld emiatt maradtam normális és akivel most együtt vagyok ( már a feleségem) már vagy 5 éve vagyunk együtt és akik engem szekáltak azoknak még most sincsen barátnőjük szóval hagyd őket és maradj ilyen normális :)
2014. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tanárnak milyen köze van, hogy van-e barátnőd vagy nincs!

Te se kötsz bele a magánéletébe pl. Tanár úr reggel a feleségét nem szolgálta ki kávéval az ágyba!!

2014. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül! (pacsit!) 14/F Amugy tanáros nem, de miköze van a tanárnak az intim dolgaidhoz? Te sem szólsz bele az ővébe, akkor ő miért?
2015. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!