Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jó, vagy rossz, hogy már...

Jó, vagy rossz, hogy már "nagy hírem" van abban a suliban, ahova még nem járok?

Figyelt kérdés

Tehát jövőre leszek 9.-es ,és az egyik volt osztálytársam írta (ő 6. osztályos gimibe jár),hogy az osztályában,és az évfolyamon is arról beszélnek,idézem:jaj,egy néger lány jön a suliba,úristen milyen jó és ,hogy ez őt mennyire idegesíti,hogy rólam beszélnek folyamatosan:DDD Azt is írta,hogy még ott sem,vagyok de már nagy hírem van:DDD

Nem tudom,hogy ez mennyiben befolyásolja azt,hogy rendesen beilleszkedjek,ettől nehezebb lesz-e,vagy esetleg könnyebb.Egyebként nincs bajom az ismerkedéssel,sőt elég beszédes,vidám lány vagyok:DDDD



2014. jún. 4. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte sokan fognak érdeklődni utánad, népszerű leszel ilyen téren és amiatt bizony találni fogsz ellenségeket is, szóval mint minden ennek is két oldala van. Az azonban biztos, hogy a beilleszkedést segíteni fogja.
2014. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is segíteni fogja a beilleszkedést, hacsak nem lesznek rasszista osztálytársaid.
2014. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődnek majd sokan irántad,népszerűbb leszel,mikor odamész(még ennél is jobban,mikor mindenki meglát)!

A jó oldala az,hogy egyértelműen könnyebben beilleszkedsz,a rossz oldala pedig az,hogy minden iskolába vannak rosszindulatú emberek is és rasszisták is.

De ha kedves maradsz a népszerűség ellenére és nem változol meg,akkor tuti,hogy semmit sem tudnak kezdeni veled a hülyék.:D


Meg az a fontos,hogy kifogsz emelkedni a többiek közül,tehát szerintem több lehetőséged is lesz...mert általában a tanárok is nyitottabban fogadnak egy négert,vagy egy egzotikusabb helyről érkező külföldit,aki M.o.-ra jön,vagy már régóta ott lakott,csak még nem ismerték.:)


Nálunk volt 2 cserediák(lányok),az egyikőjük Thaiföldről jött,a másik lány meg Mexikóból.Én kedveltem mindkettőt,annak ellenére,hogy sokat nem tudtam beszélgetni velük,mert ők angolul tudtak,én meg németes voltam,és az osztályban a németesek vannak többségben,az angolosok meg nem olyan jól tudnak angolul(mi sem németül,de hát ez a magyar nyelvoktatás hibája is,meg a miénk is kicsit,annak ellenére,hogy tanulunk).

A mexikói lány kicsit zárkózottabb volt,az iskolánkban nem érezte jól magát,általában félrevonult a thai lánnyal.:) Szóval együtt elvoltak kb. minden nap.A thai lány előbb jött(már év elején),a mexikói pár hónappal utána.Nálunk is volt 2 rasszista,akik magyarul szóltak be a két lánynak,tehát a lányok nem értették,amit ez a másik két lány mondott.

Aztán végülis 1 évig tartott ez a program,utána a thai lány elment a végén.A mexikói lány előbb elment,mert egy diszkóban sajnos megverték,annak ellenére,hogy az itteni fogadó családban lévő 2 testvérével volt.A lány szülei nem engedték tovább,hogy maradjon,miután megverték...ez érthető!A családjaikat(itt M.o.-n) szerették,jól elvoltak velük,és a lányokat is szerették a családok.

Nálunk egyeseknek a thai lány hiányzott csak,én a mexikói lánnyal jobban szimpatizáltam,egyszer az volt a feladatuk,hogy mutatkozzanak be magyarul,és nagyon szépen be is mutatkoztak,és hihetetlen aranyos volt az akcentusuk.:D


Na,de...visszatérve rád!Nekem van egy néger ismerősöm(férfi),és nagyon kedves.Régebben látogatott meg már minket a kislányával eyütt,aki körülbelül most lehet olyan...5.-es,6.-as talán.Hihetetlen vendégszeretetük van a négereknek(hivatalosak voltunk a kislány anyukája és apukája esküvőjére annak idején,és innen tudom),és akkor én is néger kisfiúkkal,kislányokkal játszottam.:)

Nagyon szeretem a külföldi embereket,azokat is,akik régóta élnek Magyarországon,vagy itt születtek.Nem értem,hogy mások miért nem nyitottabbak kicsit a külföldiekkel kapcsolatban.

2014. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
te hülye banánzabáló nigg*r retek
2014. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 na ezek miatt az emberek miatt gondolják a külföldiek, hogy a magyarok bunkók... Csőlátás lvl 100.

Engem biztos nem zavarna ez, de hát nem beszélhetek mindenki nevében.

2014. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4es értékelem a válaszod,igen sokatmondó volt:)

És így utólag köszönöm a válaszokat is!:)

2014. okt. 12. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!