Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen volt az első nap a...

Milyen volt az első nap a suliban?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rossz. Kiderült, hogy lesz 7. órám Hétfőn, ami Hittan, amit ki nem állhatok. Ide-oda kellett járkálni egy kic*eszett papírért, Majd jött a hideg zuhany, Pénteken nagy doga Matekból. Most eléggé ideges, mérges vagyok. Az xboxom szervízben, reggel nem mehettem bicajjal... Most meg nem találom azt a füzetet, amiből tudnék gyakorolni. (ismétlő nagydoga lesz, és a régi füzeteimből nem találtam meg sokat, pedig kellene) Elhagytam a tollamat reggel, és egyszerüen nem bírok koncentrálni a tanulásra.


Úgyhogy ez egy nagyon rossz napra sikeredett. Próbálom összeszedni magamat, 7 tétel van, abból 1-et már tudok.


Nektek milyen napotok volt?



2013. szept. 2. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 ofői volt,megkaptuk a könyveket és jöhettünk haza :D
2013. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot csalódtam. Az ajtóra ki volt írva 1.osztály és csak fapadok voltak.
2013. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Reggel suli elött összefutottam a szeretőmmel majd be suliba ut olsó év hála isten. Utána valóra válhatom

az álmomat az egyetemen.

Jó nap volt. Am én szeretném h legyen hittanunk, vallásos vagyok.

18L

2013. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2/3 hahaha! Ment a zöld pont! Legalább te feldobtad a napomat!
2013. szept. 2. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 osztályfőnöki órám volt, utána egy matek, angol, testnevelés. Nos, új osztály főnökünk lett, tesi órán elgáncsoltak, és angolból meg kellett csinálnom a tavalyi egész éves anyagot, ami a CD-n volt. :-) (emelt szintű angolos vagyok)
2013. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú volt.Nyolcra kellett bemenni,volt egy rövid évnyitó,aztán 5 osztályfőnöki.Kettő órától lehetett átvenni a tankönyveket.Az osztályom szerencsére hamar sorra került,úgyhogy negyed négyre értem haza.Itthon meg kiderült,hogy nem kaptam kémiakönyvet...És holnap is hét óránk lesz.
2013. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szintén 4 ofői és mehettünk haza

(zeg)

2013. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 walk w1th mee ***** válasza:
100%
haverral úgytudtuk később jön a busz...áthivtam addig hozzám,majd persze megyünk és kiderült hogy lekéstük..go vonatra,onnan város végétől a másikig taxi..ezmár önmagában eléggé felbaszott:D..eközben elütöttünk 3-3 szál cigit,majd suliban ismét vagy 10et nyomtam el:D valami 3 oszt főnöki volt..utánna pizzáztunk a városban:D föl a buszra oszt csokolom.
2013. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!