Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kikerültek meztelen képeim a...

Kikerültek meztelen képeim a suliiban. Mit csináljak? 14/L

Figyelt kérdés

8.-os vagyok egy 6 osztályos gimiben. Facebookon küldtem volt barátomnak szexi képeket (az egész testem látszik, a melleim, minden, kivéve a "legérdekesebb részemet", mert vagy bugyiban vagyok, vagy kitakarom a kezemmel a puncimat vagy a combom összeszorítom..., nem lényeg), de azóta már szakítottunk. Ezek a képek kikerültek és járják végig az egész iskolát. Én nagyon szégyellem magam. Megyek a folyosón és úgy érzem, hogy mindenki engem bámul.Gondolkoztam már azon is, hogy iskolát váltsak, de ahhoz el kéne mondanom szüleimnek, meg nagyon szerettem ide járni, amíg meg nem történt, jól is tanultam, nem volt velem gond.


Tudom, hogy nem kellett volna képeket küldenem, stb. Kérlek normális válaszokat írjatok, ne kioktatást, már késő sajnos :(



2014. jún. 4. 21:50
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
3%
6 osztályos gimiben 8.-os? Azt hogy? Fuck logic
2014. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
szólsz a tanároknak, esetleg feljelented a kis k0cs0g barátodat, ami szerintem logikus lenne, és akkor le is szednék mindenhonnan és az exed is tanulna belőle, szerintem jelensd fel
2014. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Dobd fel ide is.
2014. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
81%
Szólnod kell mindenképp a szüleidnek, hogy fel tudják jelenteni a fiút. Sulit pedig érdemes váltani.
2014. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
hát így jártál...szüleid mit szólnak hozzá?
2014. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
100%
Tegyél feljelentést. Btk. 204. §
2014. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"6 osztályos gimiben 8.-os? Azt hogy? Fuck logic"


Komolyan nem érted?? :D

2014. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
nem a te hibád, a barátodé, jelentsd fel tényleg, ez bűncselekmény amit tett, te csak egy kcisit a kedvében akartál járni annó, ő pedig visszaélt a képeiddel, feljelented aztán csókolom :)
2014. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
49%
ezért nem kell netk*rvának lenni... ennyi!
2014. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
73%

6 általános után gimnázium és ugyan 8. évfolyam, de már nem általános..


Kérdező: Így jártál. Legközelebb kétszer is meggondolod kinek küldesz ilyen képeket.

2014. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!