Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kikerültek meztelen képeim a...

Kikerültek meztelen képeim a suliiban. Mit csináljak? 14/L

Figyelt kérdés

8.-os vagyok egy 6 osztályos gimiben. Facebookon küldtem volt barátomnak szexi képeket (az egész testem látszik, a melleim, minden, kivéve a "legérdekesebb részemet", mert vagy bugyiban vagyok, vagy kitakarom a kezemmel a puncimat vagy a combom összeszorítom..., nem lényeg), de azóta már szakítottunk. Ezek a képek kikerültek és járják végig az egész iskolát. Én nagyon szégyellem magam. Megyek a folyosón és úgy érzem, hogy mindenki engem bámul.Gondolkoztam már azon is, hogy iskolát váltsak, de ahhoz el kéne mondanom szüleimnek, meg nagyon szerettem ide járni, amíg meg nem történt, jól is tanultam, nem volt velem gond.


Tudom, hogy nem kellett volna képeket küldenem, stb. Kérlek normális válaszokat írjatok, ne kioktatást, már késő sajnos :(



2014. jún. 4. 21:50
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
csajos ugye elsz meg?
2022. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!