Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit várnak a tanárok, amikor...

Mit várnak a tanárok, amikor ők uszítják a gyerekeket egymásra?

Figyelt kérdés
A tesitanáraom is pl. azt tanítja (nem konkrétan tanítja, csak bemutatja, "jó" példaként), hogy aki gyengébb tedtalkatú azt alázzuk meg.

2014. jún. 5. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég baj.. A mi tanárunk azt mondta, hogy ne hagyjuk magunkat, ha bántanak, de nem uszít minket arra, hogy mi kezdeményezzünk.
2014. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan ilyeneket mond, hogy: "ennél az egyik lány is jobban teljesített", meg, hogy amit produkált, szint, az egy olyan mozgássérültével egyenlő. Azt le se szarja, mi áll a háttérben. A talpnyalói persze vele együtt röhögik ki, aki nem olyan.
2014. jún. 5. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is mondott cifrákat a tesitanár, de valahogy nekünk nem esett rosszul, mi is kinevettük magunkat. Az embernek látni kell a saját gyenge pontjait és tudni kell nevetni rajta és elfogadni. Ha nem sértődik meg rajta az, aki kapta, talán a többiek sem bántják.
2014. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szólni kell az igazgatónak. Vagyis jobb ha a szülők szólnak. Ha továbbra is fennáll a helyzet, felmentést kell kérni a tesióráról.
2014. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tudom, hogy rossz érzés, nekem is beszólt párszor, de nem foglalkoztam vele... szerencsére voltak, akik megértettek
2014. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok a kisebbségi komplexusos tesitanár, aki a gyerekek szívatásában leli örömét... Nem veletek van a baj, magasról tenni kell rá, ha meg nagyon elfajul a helyzet, szólni valakinek.
2014. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!