Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van joga megbuktatni a magyar...

Van joga megbuktatni a magyar tanáromnak 2,1-re?

Figyelt kérdés
Ennyi az átlagom. Igaz, hogy az utolsó pár jegyem 1-es és azt mondja, hogy nem tanulok semmit. Már kérdeztem ofőtől és azt mondta, h nincs beleszólása, joga van hozzá. Szerintem ez nincs rendjén. mit lehet tenni?

2014. jún. 8. 17:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
84%

Kérdd meg h adjon ki anyagot és abból felelhess.

Ez a legtisztább.

2014. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
87%
Nézd meg a házirendet. Abban benne kell lennie. Amúgy 2 fölött meg kell adnia. Mindenhol így van.
2014. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
70%
Sokszor attól függ, mi miatt lettél kettes. Ha egy témazáród lett jó, és amiatt tudtad felhúzni az átlagod, az sokkal mérvadóbb, mintha egy szorgalmit csináltál volna, hogy kettesre állj. Nem tudom, hogy van-e rá szabály, de én is úgy tudom, hogy meg kell adnia alapesetben, de ha úgy érzi, jobb lenne, ha nyáron gyakorolnál, akkor elméletileg megteheti.
2014. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

ha csak a második félévet néznénk, tényleg igaz, hogy 1-esre állok, ez azt mondta, hogy nézi mind a két félévet. Én mondtam neki, hogy miért nem enged át, mert megvan a kettesem átlag szerint és azt mondta, hogy nem adja meg, mert a második félév duplán számít. Ha még duplán is számít, akkor is 1,7 körül állok (az első félévben az átlagom 2,5 volt). Múlt órán osztályzott és több osztálytársamnak is akkor számította ki az átlagát és az első félévet és a második félévet is rendesen számította. Csak nekem számítja duplán a 2. félévet, mert csak így tud megbuktatni. Hová lehet fordulni? Kérem segítsen, aki tud! Szeretném, hogy a nyaram szabad legyen.!!

Ja és azt mondta, hogy nem ad javítási lehetőséget! Először megkérdeztem tőle, hogy javíthatok-e, azt mondta, hogy NEM! Erre a szemét következő órán kihívott és hát nem tudtam semmit és beírt egy egyest, de még így is megvan a kettes átlagom.

2014. jún. 8. 17:45
 5/63 A kérdező kommentje:
a tz-re automatikusan 2 jegyet kapunk. De mindegy szerintem, hogy mire kaptam jó és rossz jegyet, úgyis úgy igazságos, ha átlagol. Minden jegyet dolgozatra kaptunk egyébként én nem csináltam szorgalmit.
2014. jún. 8. 17:55
 6/63 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó vagyok. Értem.

Nem számíthatja neked duplán a második félévet, sehol nem hallottam még ilyet... Ha meg így akarja, akkor mindenkinek csinálja így. Olyan nincs, hogy csak veled tegye meg. Azonnal fordulj az igazgatóhoz. Én a helyedben a szüleimet is behívnám.

2014. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó, hogy megértő vagy!

Megpróbálom akkor az igazgatónál.:)

Egyébként a tanár munkájába is bele lehet kötni. Vagy két hónapja bejelentette, hogy megbuktat és azóta még csak egy dolgozatot sem írtunk.

2014. jún. 8. 18:24
 8/63 anonim ***** válasza:
60%
Igen, sajnos vannak nagyon rosszindulatú tanárok, de attól, hogy tanár, nem tehet meg mindent. Mindig állj ki az igazadért, sok tanár már azt szokta meg, hogy a diák úgysem mer mit tenni a döntései ellen, mert fél. De nem szabad tőlük félni, igenis ki kell állnunk a jogainkért. Ne hagyd, hogy elérje, amit akar.
2014. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
48%
Én egyszer kereken 3-as átlagra kaptam 2-est. De cask akkor jöttem rá, amikor már beírták az évvégi bizonyítványba. Olyan is volt, aki 2,8-as átlaggal megfenyegetett, hogy megbuktat. Pikkel rád a tanár. Kérj felsőbb segítséget.
2014. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
7%
1,75 esetében már kettest kell adni,2,75 esetében pedig hármast.A te esetedben 2-est!Nálunk ezt házirend szabályozza,nem a tanár.
2014. jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!