Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Keresnem kene rola. De hogyan?

Keresnem kene rola. De hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy ez nem igazan ide tartozo kerdes (bocsanat, hogy nem tudok ekezetet irni, angol nyelvu mobiltelefon), de ugy gondolom valamennyire ide is tartozik. Szoval.

A legjobb baratnomnek tetszik egy fiu. Nos hat ennek a fiunak az occse a mi osztalyunkba jar (mi hetedikesek vagyunk, az a bizonyos fiu nyolcadikos). Es igazabol szeretnenk rola tobbet megtudni. A kerdes lenyege az lenne, hogy honnan tudnek kideriteni rola mindent? Peldaul ahogy a nyomozok csinaljak. Vannak embereim akikkel nyomozok utana, de szerintem tudja hogy figyeljuk. Valami mas modszer? Oh es azt honnan tudhatnam meg hogy van-e baratnoje? Hallottam rola, hogy egyesek azt beszelik, hogy van neki. De amikor utana megyunk es kovetjuk egesz szombaton, senkivel nem talalkozik, csak a lakasaban van, es neha elmegy biciklivel a legjobb baratjahoz. Otletek?

(Es igen beszelgetett mar a baratnom es az a fiu, telen talalkoztak a korcsolyapalyanal meg stb.)


Elore is koszonom a valaszokat!:)



2014. jún. 11. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok. Inkabb elvezd a vakaciot, ne masok utan kemkedj, mint egy szatir!
2014. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
remélem, tudjátok, hogy a zaklatás bűncselekmény...foglalkozzatok valami értelmessel...pl kezeltessétek magatokat pszichiáternél!
2014. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ez elég ciki. Ha meg akarjátok tudni van-e barátnője, akkor megkérdezitek tőle.

Hát istenem :DD

2014. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!