Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk, ti is sírtatok a ballagá...

Fiúk, ti is sírtatok a ballagáson vagy csak a csajok?

Figyelt kérdés
Mindenki más középsuliba megy, meg mindenfelé...belegondolni is rossz, hogy nem együtt kezdjük a sulit. Srácokat is megviselte nálatok, vagy csak a lányok sírtak?

2014. jún. 15. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem is érdekelt annó, de már 4 éve itt vagyok középsuliba, de ha ezt tudom előre hogy ilyen lesz, halálra sírtam volna magamat...
2014. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 lány sírt az összesen, de ő is inkább csak kicsit pityergett. Én messze voltam a meghatódástól. A sulit és a tanárokat utáltam, de az osztálytársaimat szerettem. Azon a nyáron sokat találkoztunk, aztán fokozatosan eltávolodtunk egymástól. Amúgy én izgatott voltam, nagyon vártam a középsulit, ami szintén nagyon szélsőséges nekem. Egy részem imádja, a másik gyűlöli.
2014. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon is örültem, hogy vége lett az általánosnak, volt ott 1-2 ember akiket annyira de annyira rühelltem, hogy max örömömben sírtam volna, a jó haverjaim meg egy osztályba kerültek velem a gimiben. Én most leszek 4.-es és ha minden jól megy, ugyanezekkel a barátaimmal ugyanoda megyünk tovább.
2014. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk senki nem sírt. Pedig én azt hittem, hogy sírni fogok, szerettem volna. De nem ment...Na, amúgy lány vagyok. De a fiúk meg főleg nem sírtak! Ballagási műsor alatt is csak a poénkodás ment :D
2014. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 yrdxtfchzv válasza:
Nekem ma volt (tudom, hogy 4 évvel később, de na :D ) Én nem sírtam, mert az egyetlen ember aki számít, az osztálytársam lesz a középiskolában. A többi megdögölhet! ;)
2018. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A gimis ballagáson se sírtam :D 20/L
2018. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!