Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Odaadhatják a bizonyítványomat...

Odaadhatják a bizonyítványomat az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Nem megyek évzáróra. Hosszú történet, de jó okom van rá, tényleg.


Ezért majd a szeptemberi szentbeszéden kívül nem kaphatok semmit, ugye? És az ofő a bizonyítványomat odaadhatja annak az osztálytársamnak, aki itt lakik tőlünk 1 utcányira?



2014. jún. 19. 22:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, gimnáziumba járok már.
2014. jún. 19. 22:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gimnáziumban sz*rtak rá, ha nem mentél el a bizonyítványodért.
2014. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De ottmaradt, vagy odaadták valakinek?


Mert engem az se zavarna ha meg se kapnám, és ott maradna. :D Csak nem tudom, hogy kell-e bele a szülő aláírása, vagy valami.

2014. jún. 19. 23:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább oldd meg valahogy, hogy eljusson hozzád.Ha az a valaki úgyis ilyen közel van hozzád, akkor kérd meg még az évzáró előtt, hogy hozza el a tiédet is és majd átmész érte valamikor.A tanár biztosan odaadja neki.
2014. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott marad, megőrzik.
2014. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha írásban felhatalmazod az osztálytársad erre,akkor odaadják,meg lehet,hogy amúgy is.De akár meg is őrizhetik!

Én tavaly(11.-be) nem voltam évzárón,és nem volt semmi gáz belőle,hogy nem votl az enyém a bizi,barátnőmnek odaadták felhatalmazás nélkül is középsuliba,és ő meg odaadta nekem!

2014. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázkodnod nem kell, legfeljebb ha kérdezik.

Írj meghatalmazást a konkrét ügyre, két tanú aláírja (szüleid). Ennyi.


Másik variáció, felhívjátok az osztályfőnököt, előadjátok, hogy miért nem mész, és a bizonyítványt majd az osztálytársnak adja oda.

2014. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy nem mész? Miért csesznének le ezért szeptemberben? Mindenki azt hiszi majd, hogy elutaztál és cső.

Egyébként világosan mindenévben elmondják, hogy csak is kizárólag szülőnek adhatják ki, írhatsz pecsétes kérvényt, akkor sem adják oda az osztálytársadnak. Hívd fel a portát, hogy évzáró után mikor lehet érteni menni. Ennyi.

2014. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szeptemberben az első dolog, amit kérnek, hogy vidd vissza. :D Az se tragédia, ha bent marad.
2014. jún. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársam tavaly nem jött a biziért, áprilisban adta oda neki az ofőnk :D Nem kapott semmit sem.
2014. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!