Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha a tesi tanárom...

Mit tegyek, ha a tesi tanárom (férfi) úgy kezel, mintha a gyermeke lennék?

Figyelt kérdés

Van két gyermeke,már mind a kettő felnőtt,és bármi rosszat csinálok,bármi olyat mondok,vagy hall rólam valamit,eltilt a röplabda edzéstől. (ő az edzőm is)

szerintem hiányzik neki,hogy a gyerekei már nem kicsik és nem tud velük annyit foglalkozni.Velem sokkal szigorúbban bánik,mint az osztálytársaimmal :( szerintetek?


2014. jún. 27. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Benned lát tehetséget, ezért szigorúbb veled.
2014. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az egyik gyermekére emlékezteted, vagy pedig megbecsül, sokra tart ezért a lehető legjobbat szeretné belőled kihozni. Tulajdonképpen a válasz ott rejlik a kérdéshez fűzött magyarázatodban. :)

Szükségtelen bármiféle rosszat feltételezned a cselekedeteit, szigorát illetően.

Nekem ált. iskolás koromban volt egy hasonló tanárom. Magyart tanított, 2 nagyobb korú gyermeke volt, kedvelt engem, sokra tartott és bizony rendkívűl szigorú volt velem emiatt a tantárgyat illetően, nem hagyott ellustulni, folyton arra ösztönzött, hogy a képességeimnek megfelelően a maximálisat nyújtsam. Házi hiànyért pl. kaptam egy egyest, másnapra 6 verset kellett megtanulnom, hogy kitudjam javítani és az átlagomat tudjam tartani nyolcadikban. Emiatt is hálásan gondolok vissza rá, mert a gimiben nem volt gondom a magyart illetően. Ha esetleg úgy érzed, hogy túlértékelt és nem tudsz/akarsz megfelelni az általa kreált szintnek illetően, akkor szerintem próbáld vele megbeszélni.

L/19

2014. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat még azt szeretném hozzáfűzni,hogy jó,értem,hogy miért ilyen szigorú velem,és hogy kitűnő tanuló vagyok,de mégis,ha látja a naplóban,vagy hallja valakitől,hogy például kaptam egy hármast,mert van olyan is,de olyan is van,hogy kaptam egy egyest is a múlt évben,és rögtön,mikor ő ezt megtudta,rögtön mondta,hogy szeretnék veled egy kicsit elbeszélgetni(persze olyankor nem az osztálytársaim előtt,hanem ha egyedül vagyok,vagy félrehív köszönöm kettes válaszadó,legalább így tudom,hogy nem vagyok egyedül :)
2014. jún. 27. 19:50
 4/6 A kérdező kommentje:
igaz az osztályunkban bennem bízik meg a legjobban,ha valami van,meg kell csinálni,mindig engem kér meg :)
2014. jún. 27. 22:50
 5/6 anonim válasza:

Ez aranyos, örülj, hogy így szeret:)Te is szereted őt? Én is nagyon bírom a tesitanárt (férfi), ő is engem, egyrészt - tehetség miatt, (szinte mindenből 5 vagyok, bár így is becsúszott egy két rosszabb jegy tesiben) másrészt - stílus miatt szerintem:) Vagyis nem tudom, bír e engem, (nekem am úgy tűnik igen) mindenesetre én őt nagyon:)

Ebben semmmi rossz sincs szerintem, sőt! :)És az "enyémnek" is vannak gyerekei, (fiúk), és nagyobak már.

Igaz én lány vagyok:) (14)

2014. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
en is nagyon szeretem,meg o is engem,de persze nem ugy.igen valoszinu,hogy tehetseg miatt,vagy nagyon sok hasonlosagot lat bennem es a lanyaban.meg azt szeretnem mondani,hogy en is lany vagyok es most leszek 14 eves :D
2014. jún. 28. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!