Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most mit jelent? Teszek...

Ez most mit jelent? Teszek neki? Van egy férfi aki nekem tetszik idősebb nálam. ő elvált. Van 2 gyermeke. kb fél évvel ezelőtt észrevettem hogy "bámul" sokszor már kellemetlen is volt. Nem foglalkoztam vele egészen 1 hónappal ezelőttig.

Figyelt kérdés

Elkezdtünk köszönni egymásnak..vagy rám mosolyog ,összefutunk reggelente jó reggelt kíván..eddig egyszer sikerült beszélnünk egymással. mikor ő rám nézett én kerültem a tekintetét..mikor én ránéztem pont fordítva..pont kutyát sétáltattam és ahogy ment előttem mindig hátra fordult és idétlen hangokat adott ki mert így a kutya ugatta .beszéltünk egy keveset de lényegtelen dologról. a nevét nem tudom továbbra sem..Most akkor ez mit jelent? tetszek én is neki?annyira bizonytalan vagyok!

válaszotokat előre is köszönöm:

25/L


2013. júl. 17. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szimpi vagy, blokkolna, de még egy darabig nem gondol gyerekre szerintem.
2013. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!