Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek is van/volt ilyen...

Csiki521 kérdése:

Nektek is van/volt ilyen osztályfönökötök?

Figyelt kérdés
Kivételez nem mond el mindent össze vissza igérget de nem tartja be.Nálunk az a szokás gogy aki nem megy ki osztályfőnökit kap a fiukki mennek a lányok meg bent vanna és semmit nem csinál.Mit tehetnénk ellene??? (Van még több is de nem akartam hosszúra de akit érdekel az privi) 13/F

2014. júl. 12. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a *aszt foglalkozol te a sulival nyáron julius kozepen ejfelkor?!
2014. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Fa*zomat mar a suliba meg a kerdeseitekkel mindenki csak sulirol beszel nyaron egyre tobb az ilyen kerdes de ha meg suli van akkor mrg mindenki : jaj mikor lesz nyari szunet ajh:S am meg szokd meg lanyokkal kiveteleznek mert a fiuk rosszak es a tobbi idiota osztarsaidnak koszond akik mind pavak es swagek :$ -,-
2014. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

1: ez normális, minden iskolában van ilyen. Ne aggódj, gimiben már kevésbé fognak. Nekem is ilyen volt az o.főm, ált. iskolában az összes tanár kivételez a lányokkal ( ill. a kedvencekkel ). Gimiben csak néhány.

2: igaza van az 1-esnek ( aki mellesleg a 2-es is ), elárulnád, hogy éjfélkor 13 évesen még miért vagy fent ( én dolgozom jelenleg, vissza ne kérdezz )? És elárulnád, hogy mit foglalkoztat nyári szünetben az iskola? Amikor én ennyi idős voltam alig vártam a szünetet, akkor aztán fel is gyulladhatott volna, nem érdekelt. 9-kor lefeküdtem aludni, reggel 8-kor felkeltem és mentünk ki a közeli pályára ( én laktam a legközelebb a "pályához", bár ehhez nekem nem sok közöm volt, szüleimnek annál inkább ) haverokkal focizni.

2014. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol. Sőt olyan is van, aki nyíltan kimondja, hogy 8 kedvence van az osztályban, a többit szidja, undok velük és rendszeresen megrágalmazza valamivel. Hidd el, komolyabb dolgok is lesznek még az életben.


Nem fair, de ennyi. Koncentrálj a nyárra, érezd jól magad! :)

Ha személyesen Rád is pikkel, akkor gondolkodj el, hogy miért teheti és próbálj észrevétlen maradni.

2014. júl. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mintha magamról olvasnék egy idegbeteg barom az ofő.-nk
2014. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a "Tanárok, iskolatársak" topic, tehát miért gond, hogy felteszi ide a kérdést, akár ilyenkor? Nem a tananyaggal foglalkozik, hanem emberi érzésekkel (amik éppen az iskolában léptek fel).

Az egy másik kérdés, hogy a fogalmazáskészség, és a helyesírás borzasztó, én első nekifutásra nem értettem semmit. De harmadikra is csak körvonalaim vannak.

A szám, személy össze-vissza csúszkál. A vessző ismeretlen fogalom. Az mi, hogy "nem megy ki". Hova nem megy ki és honnan? Óráról nem küldhet ki senkit, pláne nem csak azért, mert fiú.

Vicc az egész, kérdező, megérdemled az osztályfőnököt, bár azért téged nehéz überelni.

2014. júl. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!