Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehetnék menő az új...

Hogyan lehetnék menő az új suliban?

Figyelt kérdés

Szügséges infók: Most megyek 9. osztályba.Nem vagyok 1 alfahím srác, de ha kell kiállok magamért. Olyan képet vágok mindig mint aki most ölt meg 2 embert.(mosolyogni egyáltalán nem tudok) Az előző sulimban csak úgy hívtak A ROBOT (sajna ez van)


hozzáteszem:Azért lettem (úgymond) robot, mert csalódtam 1 emberben akit nagyon szerettem.


Na szóval menő akarok lenni és xurva boldog!



2014. júl. 20. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Húzz meg egy dögös tanárnőt:D
2014. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az azért kicsit kemény lenne ha 15 évesen a tanárnőt tömném!XD
2014. júl. 20. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Haverom 14 évesen adta egy csinos tanárnőcske alá az ívet 2 éven keresztül. Semmi sem lehetetlen:)
2014. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért is van az az érzésem hogy ez nem igaz?
2014. júl. 20. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszel el, amit akarsz. Persze nem tanította és nem is egy városban laktak, de szorgalmasan tologatta a nénit.
2014. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most hogy eszembe jutott valami mostmár elhiszem! Emlékszem az oszt.társam kúrogatott 1 40 éves konyhás nénit, hát erre én csak azt tudom mondani, hogy fúúj ez gusztustalan. Az még jól van hogy egy max 27-28 éves tanárnőt de 40fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj!
2014. júl. 20. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul állsz hozzá. Ha nem megy a "menőség" zsigerből, akkor szerintem kár erőltetni, mert csak nevetséges lesz az egész. Add magad, legyél rendes a többiekkel, ha konfliktusod van, állj ki magadért. Ennyi.
2014. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendes lenni biztos hogy nem akarok!
2014. júl. 20. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Légy laza, légy önmagad. Ne akarj másnak megfelelni. Ha jó társaságba kerülsz, önmagadért fognak elfogadni, más esetben meg birka lennél, aki beáll a sorba..Persze, ez csak abban az esetben érvényes, ha tényleg normálisan viszonyulsz a többiekhez
2014. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!