Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék népszerű,...

Hogyan lehetnék népszerű, lázadó, menő?

Figyelt kérdés
Kezdesnek mit ajánlatok?

2013. márc. 8. 19:02
 1/7 A kérdező kommentje:
14/L vagyok
2013. márc. 8. 19:03
 2/7 anonim válasza:
szájalj a világnak, cigi, ne halgass másokra, pirszing
2013. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ez vagy jön valakinél, vagy nem. de az itteni tippek biztos nem fognak segíteni, mert még a végén túljátszod a szerepet, és pont az ellenkező hatást fogod elérni.
2013. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nehogy hallgass az előző válaszolóra! hozzá ne merj érni a cigihez se a pc-hez!!! legyél önnmagad, kedves, segítőkész! nem kell lázadni ahhoz h menő legyél!
2013. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem légyy inkáb kedves és segítókész.:) meglásd több barátod lesz...:) és nem "műbarátok"...
2014. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Édesem, ha túlizgulod a dolgot akkor pont az ellenkezőjét fogod elérni. Egy lúzert, aki erőltetetten próbál menőbb lenni, és néha valami szar, netről szedett beszólással visszapofázik a tanárnak, de ez is nagyon bűzlik az izzadtságszagtól....

Ha lazán veszed a dolgot és próbálsz úgy hozzáálni mintha telibe szarnád azt hogy mi történik körülötted, és ki mit gondol rólad akkor leszel igazán menő. Az önbizalom a legnagyobb menőség. Az ilyen emberekre buknak csak igazán :D

Reméleem tudtam segiteni!!

2015. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lEGYÉL ÖNMAGAD.
2016. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!