Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Törvényes egyetemi/főiskolai...

Törvényes egyetemi/főiskolai diákoknak a Facebookon jegyzeteket árusítani? Kell azt egyáltalán venni?

Figyelt kérdés

Megyek egyetemre, és találtam egy egyetemi csoportot, amibe arról van szó, hogy egyetemi jegyzeteket lehet árusítani benne!


És akit érdekel, az ír!


Milyen jegyzet? Törényes ez? Kell nekem is vennem?

Anélkül nem tudom elvégezni a szakot? És ha bejárok előadásra, és én jegyzetelek?



2014. júl. 29. 18:35
 1/2 anonim válasza:

Ez csak az olyan embereknek való mint én...persze ha lenne pénzem :D ...valaki letudta a vizsgáját esetleg az egész egyetemet és a jegyzeteit továbbadja valakinek aki lusta jegyzetelni,esetleg nem tud.

Vagy egyetemen lesznek olyan dög unalmas semmit mondó órák amiben 10 percente dob be egy információt és semmi kedved nem lesz ilyen órákat végigülni hát megveszed a jegyzeteket.

És ha dínószart lehet árulni aukciós oldalon jegyzeteket miért ne lehetne..persze bele lehetne kötni hogy nem fizet utána adót stb. de nincs az az isten hogy ebből bajod legyen... kivéve ha hiányos vagy olvashatatlan akkor vizsgán megb*sznak :D

Sok sikert!

2014. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak hivatalos jegyzetek is, gyakorlatilag könyvek.

Na meg mindenfélét árulnak, a könyvek miatt megéri belépni. Mert nem mindegy, hogy mennyibe kerül.


Én csak a fontosabb/vaskosabb könyveket vettem meg, és csak arra járok be amire muszáj :D

Eddig nem volt semmi probléma.


Rengeteg anyagot kiadnak elektronikus formában is, amint lemegy az óra a tanár közös mailre küldi is az aznapi diákat.


Törvényes, nem keresnek rajta milliókat, csak használt cuccot adnak tovább. Nagyon sok felsőbb éves próbál így megszabadulni a dolgaitól. Volt hogy megvettem egy könyvet és ajándékba kaptam hozzá az eladó féléves órai jegyzeteit.

2014. júl. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!