Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Zavarna, ha egy iskolatársatok...

Zavarna, ha egy iskolatársatok szinte naponta írogatna rátok facebookon úgy, hogy nem is vagytok nagyon beszélő viszonyban?

Figyelt kérdés
Csak szimpatikusak vagytok neki aztán chatelni próbál veletek.
2014. jún. 11. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon gáznak tartanám. Ha szimpatikus vagyok neki, miért nem szólít le?? Chatelni marha könnyű...

Én a személyes kapcsolatokat részesítem előnyben.

2014. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
járok ebben a cipőben. marha idegesítő. unokatesóm de nagyon idegesít.
2014. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elkezdene zavarni, akkor próbálnék neki ritkábban visszaírni, hátha észreveszi magát. De pl. olyan is volt, hogy valakit megkedveltem az alapján, hogy sokszor írogatott, pedig már ő is nagyon idegesített. Újabban az emberek megszokták, hogy ha valami kell elérnek facebookon, de ha beszélgetni akarnak inkább élőben tegyék.
2014. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!